مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون جرمگیر ماشین لباسشویی را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید جرمگیر ماشین لباسشویی, آموزش تولید جرمگیر ماشین لباسشویی,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون جرمگیر ماشین لباسشویی

فرمول جرمگیر ماشین لباسشویی


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


جرمگیر ماشین لباسشویی چیست

استفاده از جرم گیر ماشین لباسشویی، نه تنها ماشین لباسشویی را تمیز نگه می دارند، بلکه لکه ها، کثیفی ها، کپک زدگی و سایر مواد بدی که می توانند لباس های شما را خراب کنند را نیز از بین می برند و بوی بد مواد باقی مانده را نیز از بین می برد.

ویژگی های فرمول جرمگیر ماشین لباسشویی فرمولسازان

1) از بین برنده سختی آب

2) از بین برنده جرم ها، رسوبات آهکی و بقایای مواد شوینده از پشت درام، فیلتر و لوله ها

3) از بین برنده بوی نامطبوع ماشین لباسشویی

4) تمیز کردن فیلتر و در نتیجه مصرف کمتر برق

5) بالا بردن کیفیت شستشوی لباس

6) بالا بردن عمر ماشین لباسشویی

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از جرمگیر ماشین لباسشویی

پودر و یا قرص را در محفظه اصلی جا پودری ماشین لباسشویی بیاندازید و با دمای آب 60 درجه و مدت زمان یک ساعت لباسشویی را روشن کنید. جرمگیری باید حداقل هر 3 ماه یک بار انجام شود تا از رسوب لکه ها جلوگیری شود.

مزایای استفاده از جرمگیر ماشین لباسشویی

یکی از مزایای اصلی استفاده از قرص و پودر های تمیز کننده ماشین لباسشویی این است که از تشکیل کپک و بوی بد جلوگیری می کند. این امر به ویژه در صورتی مفید است که ماشین لباسشویی درب جلو داشته باشد، زیرا تجمع رطوبت می تواند لباس های شما را بد بو کند.
یکی دیگر از مزایای بزرگ استفاده از قرص های تمیز کننده ماشین لباسشویی، استفاده آسان از آنها است. پس از استفاده از این قرص ها حتی نیازی به پاک کردن فضای داخلی ماشین لباسشویی خود ندارید.
بهترین بخش در مورد استفاده از قرص های تمیز کننده ماشین لباسشویی مقرون به صرفه بودن آنها است. در واقع، آنها معمولا ارزان تر از شوینده های معمولی هستند.