مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون محلول تمیز کننده پارکت را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید محلول تمیز کننده پارکت, آموزش تولید محلول تمیز کننده پارکت,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون محلول تمیز کننده پارکت

فرمول محلول تمیز کننده پارکت


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazanمحلول تمیز کننده پارکت چیست

نگهداری و تمیز کردن پارکت چوبی بسیار راحت و آسان است. محلول تمیز کننده پارکت برای پاکسازی کلیه سطوح چوبی و روکش های چوبی قابل استفاده می باشد و سبب براق شدن, ایجاد لایه محافظ بر روی سطوح و ایجاد رایحه تازه در محیط می گردد و می توان به طور مداوم از این محلول استفاده کرد.

نحوه عملکرد محلول تمیز کننده پارکت

چوب دارای اثر ضد الکتریسیته ساکن طبیعی است و گرد و غبار را به خود جذب نمی کند. در محلول تمیز کننده پارکت از ترکیبات ملایمی استفاده می شود که جرم ها و آلودگی ها را پاک می کند و هیچ گونه آسیبی به کفپوش های چوبی وارد نمی کند. ترکیبات شیمیایی موجود در محلول تمیز کننده پارکت سبب شکستن جرم ها و چربی ها می گردد و به این ترتیب سطوح را از آلودگی ها پاک می کند.

ویژگی های فرمول محلول تمیز کننده پارکت فرمولسازان

1) عدم ایجاد رگه

2) ایجاد رایحه خوش در محیط

3) مناسب برای انواع سطوح چوبی و روکش های چوبی و کابینت

4) ایجاد لایه محافظ بر روی سطوح

5) براق کننده پارکت

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از محلول تمیز کننده پارکت

ابتدا محلول را خوب تکان دهید تا ترکیبات آن کاملا با هم مخلوط شود. سپس مقداری از آن را روی سطوح چوبی اسپری کنید و اجازه دهید 2 دقیقه بماند و سپس با دستمال آن را تمیز کنید.

مزایای استفاده از محلول تمیز کننده پارکت

استفاده از محلول های پاک کننده حاوی الکل و مواد شوینده قوی در طی زمان, سبب آسیب رساندن به چوب می گردد. محلول پاک کننده مخصوص پارکت و سطوح چوبی نه تنها آسیبی به بافت چوب وارد نمی کند بلکه سبب ایجاد لایه محافظ بر روی آن نیز می گردد و به دلیل براقیت سطوح سبب نو شدن پارکت ها و رفع کدری آنها می شود. این محصولات معمولا بدون بو می باشند و برای کلیه سطوح چوبی مانند کابینت, مبلمان و ... مناسب اند.