مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون جرمگیر شیر آلات و استیل را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید جرمگیر شیر آلات و استیل, آموزش تولید جرمگیر شیر آلات و استیل,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون جرمگیر شیر آلات و استیل

فرمول جرمگیر شیر آلات و استیل


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazanجرمگیر شیر آلات و استیل چیست

سطوح استیل و شیر آلات در گذر زمان کدر و جرم گرفته می شوند و جلای خود را از دست می دهند. دلیل این لکه ها رسوب مواد معدنی و املاح موجود در آب در سطح شیر یا لوله های زیرین آنهاست.

جرمگیر استیل و شیر آلات به صورت تخصصی برای سطوح استیل فرموله شده است و سبب حذف رسوبات آهکی, گچ و جرم از روی شیر آلات سرویس بهداشتی و حمام می شود و هیچ گونه لک و سیاهی به جای نمی گذارد. از این محصول برای کلیه سطوح استیل که در گذر زمان دچار اکسید و زنگ زدگی شده اند نیز می توان استفاده کرد.

نحوه عملکرد جرم گیر شیر آلات و استیل

 به هیچ وجه از پاک کننده های اسیدی و شیمیایی مانند جوهر نمک، وایتکس و سیم ظرفشویی استفاده نکنید زیرا باعث از بین رفتن روکش نیکل و آبکاری شیر ها می شود و آنها را سیاه می کند.

در جرمگیر مخصوص استیل, از ترکیبات شیمیایی قوی اما غیر اسیدی جهت حذف رسوبات و جرم استفاده شده است که هم باعث حذف رسوبات می گردد و هم سطح مورد نظر را پولیش می دهد.

ویژگی های فرمول جرمگیر شیر آلات و استیل فرمولسازان

1) از بین برنده کلیه رسوبات آهکی

2) از بین برنده زنگ زدگی و اکسید

3) ایجاد لایه محافظ

4) براق نمودن شیر آلات

5) مناسب برای انواع سطوح استیل مانند شیرآلات, گاز, سینک و ...

6) بدون گاز و بخارات سمی

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از جرمگیر استیل و شیر آلات

مقداری از جرمگیر را بر روی سطح مورد نظر بریزید و با استفاده از فرچه نرم و اسفنجی مخصوص, جرم ها را به خوبی تمیز کنید تا خط و خشی بر روی آنها ایجاد نشود و در آخر با استفاده از یک دستمال نرم, سطح را کاملا تمیز کنید.

مزایای استفاده از جرمگیر استیل و شیر آلات

استفاده از جرمگیر مخصوص استیل نه تنها رسوبات, سفیدک و آلودگی ها را از بین می برد بلکه لایه ای محافظ به صورت پولیش روی سطوح ایجاد می کند که سبب افزایش عمر آن ها می گردد. این محصول فاقد گاز و بخارات سمی می باشد و سبب درخشان شدن شیر آلات می گردد. از این محصول برای کلیه سطوح استیل می توان استفاده کرد.