مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون جرمگیر را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید جرمگیر, آموزش تولید جرمگیر,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون جرمگیر

جرمگیر معطر, جرمگیر استاندارد

فرمول جرمگیر


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan
جیمیل: formulsazan@yahoo.com


تاریخچه جرمگیر

اختراع پاک کننده های کاسه توالت در قرن 18 جای خود را به استفاده از تمیز کردن توالت در زندگی روزمره داد. تمیز کننده اصلی توالت اولین بار توسط هری پیکاپ اختراع شد که در نهایت نام تجاری خود را هارپیک (یک پاک کننده محبوب کاسه توالت) نامید. در حال حاضر طیف گسترده ای از مواد پاک کننده توالت موجود است.

جرمگیر چیست

مایع جرمگیر برای تمیز کردن توالت، از بین بردن لکه های سرسخت, زباله های بیولوژیکی و رسوبات آهکی استفاده می شود. پاک کننده های توالت معمولاً سمی هستند، زیرا حاوی مواد ضدعفونی کننده همچون اسید کلریدریک در مقادیر مختلف هستند. محصولات تمیز کننده حمام و توالت، محصولات اسیدی مایع هستند و بنابراین بیشتر از سایر محصولات تمیز کننده به صورت رقیق نشده استفاده می شوند.

تفاوت جرمگیر و سفید کننده

جرمکیر و سفید کننده هر دو برای ضدعفونی کردن سطوح و از بین بردن لکه ها استفاده می شود. اما جرمگیر به دلیل وجود جوهر نمک قوی تر عمل می کند و همچنین از سفید کننده هم می توان برای سفید کردن لباس ها استفاده کرد.

ویژگی های فرمول جرمگیر فرمولسازان

1) دارای قدرت بالا جهت از بین بردن لکه های سخت و قدیمی

2) نداشتن بوی نامطبوع

3) دارای غلظت مناسب

4) واکنش سریع با جرم ها

5) دارای قدرت ضد عفونی کنندگی بالا

6) مناسب برای انواع سطوح سرامیک, کاشی و ...

7) حفظ سلامت لوله ها

8) چربی زدای بالا

9) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از جرمگیر

سطح حمام یا سرویس بهداشتی را با آب خیس کنید و به نسبت آلودگی سطح مقداری مایع جرمگیر بر روی سطح آلوده بریزید. بعد از حدود 15 دقیقه با استفاده از فرچه و آب روان سطح را بشویید.

برای کاشی ها و سطوحی که رنگ و لعاب ثابت ندارند از مایع رقیق شده جرمگیر مثلا به نسبت ۱ به ۵ با آب استفاده شود و زمانی حدود ۵ دقیقه توصیه می شود.

مزایای استفاده از جرمگیر

با استفاده از مایع جرمگیر می توانید سطوحی عاری از هر گونه جرم و کثیفی داشته باشید. همچنین مایع جرمگیر سبب از بین رفتن کلیه میکروب ها و ضدعفونی کامل سطوح می گردد.

معایب استفاده از جرمگیر

استفاده از مایع جرمگیر بر روی شیر آلات سبب از بین رفتن رنگ و لعاب آن ها می شود. همچنین در صورتی که مایع جرمگیر بر روی سطوح و کاشی به درستی استفاده نگردد موجب خرابی آن ها می شود.

در صورت تماس مایع جرمگیر با چشم می تواند باعث سوختگی، تحریک یا حتی کوری چشم شود و همچنین در صورت تماس با پوست که باعث التهاب و تحریکات شدید پوستی می گردد.

خوردن مایع جرمگیر بسیار خطرناک است و باعث ایجاد حالت تهوع، صدمات شدید و حتی منجر به اغما یا مرگ فرد می گردد.

استنشاق بخارات ناشی از مایع جرمگیر موجب تحریکات شدید بینی، زخم گلو ،انسداد و سرفه می شود.

به هیچ عنوان مایع جرمگیر را با سایر ترکیبات شیمیایی مخلوط نکنید زیرا این امر موجب تولید گاز های سمی و خطرناک می گردد.