مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون قرص جرمگیر توالت را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید قرص جرمگیر توالت, آموزش تولید قرص جرمگیر توالت,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون قرص جرمگیر توالت

فرمول قرص جرمگیر توالت


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تاریخچه قرص جرمگیر توالت

اختراع پاک کننده های کاسه توالت در قرن 18 جای خود را به استفاده از تمیز کردن توالت در زندگی روزمره داد. تمیز کننده اصلی توالت اولین بار توسط هری پیکاپ اختراع شد که در نهایت نام تجاری خود را هارپیک (یک پاک کننده محبوب کاسه توالت) نامید. در حال حاضر طیف گسترده ای از مواد پاک کننده توالت موجود است.

قرص جرمگیر توالت چیست

قرص جرمگیر توالت نوعی قرص است که جهت ضدعفونی و از بین بردن جرم ها و آلورگی های کاسه توالت و ایجاد رایحه خوش در توالت فرنگی استفاده می شود.

ویژگی های فرمول قرص جرمگیر توالت فرمولسازان

1) از بین برنده کلیه جرم ها و لک ها

2) قدرت درخشان کنندگی و براق کنندگی بالا

3) از بین برنده بوی بد

4) دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی

5) جلوگیری از رسوبات آهکی

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از قرص جرمگیر توالت

قرص را از درون بسته بندی طلقی جدا کرده و در طرف مقابل ورودی آب مخزن توالت فرنگی قرار دهید. ماندگاری و رنگ دهی قرص بستگی به حجم آب مخزن توالت فرنگی و تعداد دفعات استفاده و میزان سختی آب منطقه مورد مصرف دارد همچنین به منظور رعایت نکات ایمنی از دسترس اطفال دور نگه داشته شود.

معایب استفاده از قرص جرمگیر توالت

قرص های جرمگیر به دلیل ترکیبات شیمیایی قوی به کاسه توالت شما آسیب وارد می کنند. بنابراین استفاده از روش های ضد عفونی خانگی مانند سرکه سفید جایگزین مناسبی است.