مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون واکس لاستیک را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید واکس لاستیک, آموزش تولید واکس لاستیک,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون واکس لاستیک

فرمول واکس لاستیک


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan
جیمیل: formulsazan@yahoo.com


واکس لاستیک چیست

نگهداری از قطعات خودرو مانند لاستیک امری مهم می باشد زیرا لاستیک ها مدام در معرض آلودگی و خاک هستند. واکس لاستیک محصولی است که برای محافظت از تایر ماشین استفاده می شود و آن را در مقابل آسیب هایی چون خشک شدن و ترک خوردگی محافظت می کند. همچنین واکس لاستیک, درخشندگی بالایی به تایر می دهد که موجب تمیزی و زیبایی آن می گردد. واکس لاستیک به دو صورت ژله ای و مایع استفاده می شود.

ویژگی های فرمول واکس لاستیک فرمولسازان

1) دارای قدرت جلای بالا

2) ماندگاری بالا

3) محافظت در مقابل اشعه یو وی

4) محافظت در مقابل ترک خوردگی

5) دارای غلظت مناسب

6) بدون چسبندگی و سفیدک

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از واکس لاستیک

ابتدا لاستیک را کاملا بشویید تا گل و لای آن کاملا از بین برود و خشک کنید. سپس مقداری از واکس را روی سطح آن اسپری کرده و با یک فوم نرم روی تایر بکشید و سپس بگذارید تا خشک شود. اگر از نوع ژله ای آن استفاده می کنید, مقداری از واکس را به یک پارچه برداشته و روی لاستیک بکشید و اجازه دهید تا کاملا خشک شود.

مزایای استفاده از واکس لاستیک

بخشی از قطر لاستیک به دلیل اصطکاک از بین می رود و همین امر به مرور زمان موجب نازک شدن  و از بین رفتن تایر می شود. واکس لاستیک با ایجاد لایه ای بر روی آن, سبب محافظت از تایر در مقابل این موضوع می شود. همچنین آن را از اشعه فرابنفش خورشیدی که باعث پوسته شدن تایر می گردد محافظت می نماید و عمر آن را افزایش می دهد.

معایب استفاده از واکس لاستیک

چنانچه از واکس لاستیک بی کیفیت و غیر استاندارد استفاده شود علاوه بر اینکه دوام پایینی دارد موجب ایجاد سفیدک بر روی تایر می گردد که منظره ناخوشایندی را ایجاد می کند.