مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون قرص شیشه شوی خودرو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید قرص شیشه شوی خودرو, آموزش تولید قرص شیشه شوی خودرو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون قرص شیشه شوی خودرو

فرمول قرص شیشه شوی خودرو


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan
جیمیل: formulsazan@yahoo.com


قرص شیشه شوی خودرو چیست

قرص های شیشه شوی نسل جدیدی از تمیز کننده های مخصوص شیشه هستند که علاوه بر تمیز کردن شیشه خودرو می توان از آن برای تمیز کردن آینه ها و سایر شیشه ها نیز استفاده کرد. این قرص ها دارای قدرت لکه بری بالا و فاقد ترکیبات سمی می باشند.

ویژگی های فرمول قرص شیشه شوی خودرو فرمولسازان

1) قدرت لکه بری و شویندگی بالا

2) فاقد ترکیبات سمی

3) جلوگیری از یخ زدگی آب درون مخزن

4) از بین برنده فضولات پرندگان و حشرات

5) دارای خاصیت ضد عفونی کنندگی

6) سازگار با محیط زیست

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از قرص شیشه شوی خودرو

یک عدد قرص را مانند قرص جوشان درون مخزن شیشه شوی خودرو قرار دهید تا با آب ترکیب شود و سپس ترکیبات درون مخزن به شیشه شوی خودرو تبدیل می شود. به هیچ عنوان از آب معمولی برای تمیز کردن شیشه استفاده نکنید زیرا آب در سرما فورا یخ می زند و در دید اختلال ایحاد می کند و آب درون مخزن نیز منبسط شده و موجب فشار به مخزن و خرابی آن می شود.

مزایای استفاده از قرص شیشه شوی خودرو

قرص در مقایسه با شیشه شوی مایع بسیار کم حجم تر می باشد و استفاده و حمل آن آسان می باشد. از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد و قدرت شویندگی و تمیز کنندگی بالایی نیز دارد. از این محصول برای تمیز کردن آینه ها و سایر شیشه ها نیز می توان استفاده کرد.