مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون ژل کارواش را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید ژل کارواش, آموزش تولید ژل کارواش,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون ژل کارواش

فرمول ژل کارواش


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


ژل کارواش چیست

نوعی سورفکتانت و شوینده به صورت ژل می باشد که با آب ترکیب شده و برای شستشوی ماشین, شستشوی کشتارگاه ها, عرشه کشتی ها و ... استفاده می شود. این محصول به صورت کنستانتره می باشد و کیفیت آن در مقایسه با شامپو کارواش بسیار بیشتر است. سورفکتانت های موجود در فرمولاسیون این محصول به گونه ای انتخاب شده اند که هیچ گونه آسیبی به سطوح خودرو و دیگر قطعات وارد نمی شود. استفاده از مواد براق کننده در این محصول باعث شده است که بعد از اتمام فرایند شستشو سطح خودرو بسیار براق و تمیز گردد.

نحوه عملکرد ژل کارواش

عملکرد ژل مانند شامپو کارواش می باشد. در واقع سورفکتانت ها دارای یک سر آبدوست و یک سر آبگریز هستند و همین امر موجب افزایش قدرت پاک کنندگی سورفکتانت ها می شود. قسمت دمی سورفکتانت ها آبگریز هستند و مولکول های چربی و ذرات گرد و غبار و آلودگی ها را احاطه می کنند و در خود معلق نگه می دارند و سر دیگر آنها دارای خاصیت آبدوستی است که به مولکول های آب متصل می شوند و به شکل کره در می آیند و اجازه می دهند ذرات بعد از شل شدن به راحتی شسته شوند.

ویژگی های فرمول ژل کارواش فرمولسازان

1) قدرت شویندگی بالا

2) دارای کف بالا

3) آبکشی راحت و آسان

4) عدم آسیب یه بدنه خودرو

5) دارای غلظت و کیفیت بالا

6) مناسب برای شستشو کشتی ها, کشتارگاه ها و ...

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از ژل کارواش

مقدار معینی از ژل را طبق دستورالعمل در حجم مشخصی آب حل می کنیم و سپس اقدام به شستشوی ماشین می نماییم. مقدار کمی از این ژل می تواند لکه های سر سخت را نیز از بین ببرد. این ژل در هر دمایی قابل استفاده است.

مزایای استفاده از ژل کارواش

ژل کارواش دارای غلظت بالا می باشد و می تواند برای شستشوی چندین خودرو استفاده شود و در مقایسه با شامپو کارواش بسیار به صرفه تر است. همچنین این محصول به صورت کنستانتره می باشد که موجب می گردد حمل و نقل آن آسانتر شود. مزیت اصلی این محصول قدرت شویندگی و کف بالا در مقابل قیمت اقتصادی آن می باشد.