مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون واکس بدنه خودرو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید واکس بدنه خودرو, آموزش تولید واکس بدنه خودرو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون واکس بدنه خودرو

فرمول واکس بدنه خودرو


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


واکس بدنه خودرو چیست

محافظت از بدنه خودرو سبب افزایش عمر آن می گردد. در واقع واکس بدنه خودرو یک لایه مومی روی بدنهدخودرو ایجاد می کند که سبب درخشندگی و محافظت از رنگ خودرو می شود و معمولا بعد از شستشوی ماشین انجام می گیرد و معمولا به صورت مایع و غلیظ استفاده می شود.

پولیش با واکس بدنه متفاوت است و در واقع پولیش دارای مواد پاک کننده می باشد و بالا ترین لایه رنگ را حذف می کند که بدنه خودرو را از خط و خش پاک می کند. پولیش خودرو حتی می تواند به شما در کاهش لکه های اکسیداسیون جزئی کمک کند.

نحوه عملکرد واکس بدنه خودرو

موم خودرو یا واکس بدنه خودرو ترکیبی از موم کارناوبا است که با روغن‌ های طبیعی، موم زنبور عسل و سایر تقطیر های نفتی مخلوط شده است. این مواد در واکس بدنه ماشین به عنوان سفت کننده موم و تقویت کننده درخشندگی استفاده شود. هنگامی که واکس خودرو اعمال می شود، لایه نازکی از محافظت را برای پوشش شفاف رنگ بالای بدنه ایجاد می کند.

ویژگی های فرمول واکس بدنه خودرو فرمولسازان

1) دارای قدرت براق کنندگی و جلای بالا

2) ایجاد لایه محافظ بر روی بدنه خودرو

3) محافظ رنگ بدنه و جلوگیری از اکسیداسیون

4) دارای غلظت و کیفیت بالا

5) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از واکس بدنه خودرو

ابتدا خودرو را کاملا شسته و از آلودگی ها پاک کنید. سپس با استفاده از یک ابر نرم مقداری از واکس را برداشته و روی بدنه خودرو به صورت یکنواخت بمالید. چند دقیقه صبر کنید و سپس با دستمال بدنه خودرو را پاک کنید که دیگر واکسی بر جای نماند.

مزایای استفاده از واکس بدنه خودرو

مهمترین مزیت واکس بدنه خودرو, محافظت از بدنه خودرو در مقابل اشعه خورشید و ذرات معلق و همچنین حفظ رنگ ماشین می باشد. ترکیباتی نظیر تگرگ, فضولات پرندگان و باران های اسیدی در طی زمان سبب خوردگی رنگ بدنه خودرو می شود که واکس بدنه با ایجاد پوششی محافظ از این امر جلوگیری می کند. همچنین سبب زیبایی و براق شدن ماشین شما می شود.