مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون مایع گاز پاکن را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید مایع گاز پاکن, آموزش تولید مایع گاز پاکن,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون مایع گاز پاکن

فرمول مایع گاز پاکن


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan
جیمیل: formulsazan@yahoo.com


مایع گاز پاکن چیست

مایع گاز پاکن محلولی است که جهت از بین بردن چربی ها و کثیفی های به جا مانده بر روی اجاق گاز و فر استفاده می گردد. گاز پاک کن ها از سورفکتانت های بسیار غنی ساخته شده اند که در خاصیت تمیز کنندگی این محصول نقش مهمی دارند، سورفکتانت ها از قسمت زیرین به چربی ها نفوذ می کنند که پس از آن چربی ها به شکل پوسته مانند از سطح کنده می شود . از گاز پاک کن ها می توان بر روی شیشه ، فولاد ضد زنگ ، مینا ، استیل و … استفاده نمود .

نحوه عملکرد مایع گاز پاکن

وقتی ترکیب اصلی یک ماده موادی مثل سود کاستیک یا سدیم هیدروکسید باشد به معنای قلیاییت بالای این مواد است. این مواد قلیایی خاصیت این را دارند که پیوندهای مولکولی لیپید را تخریب کنند. در این مورد هیدروکسید سدیم برای شکستن پیوندهای کووالانت وپیوندهای پلیمری ارگانیک موثر عمل می کند.

مونو اتانول آمین که با آّب مخلوط می شود و نقطه جوش زیادی دارد و می تواند تحت واکنش های معمول, برخی از اسید های چرب را خنثی می کند و برخی دیگر را به برش های چربی تبدیل می کند.

دی اتیلن گلیکول مونوبوتیل اتر که به حل چربی های شل شده توسط مونو اتانول آمین کمک می کند.

مونو اتانول آمین باعث پوشش نرم آلی می شوند و به هیدروکسید سدیم اجازه می دهند تا به مولکول های چربی تری گلیسیرید حمله کند. این واکنش گرما می دهد و به فرم ساده ای از صابون منجر می شود.

دی اتانول آمین کف مواد دیگر را از بین می برد و از تبخیر آنها جلوگیری می کند و آنها را مجبور می کند تا صابون و محلول  چربی را از بین ببرند.

ویژگی های فرمول مایع گاز پاکن فرمولسازان

1) از بین برنده قوی چربی ها و سوختگی ها

2) پایین بودن میزان ترکیباب شیمیایی و عوامل مضر

3) حاوی رایحه خوش

4) قدرت جرم گیری بالا

5) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از مایع گاز پاکن

قبل از استفاده از پاک کننده اجاق گاز, محصول را تکان دهید تا ترکیبات موجود در آن به حالت اول خود برگردد، سپس گاز پاک کن را از فاصله ۲۰ سانتی متری به اجاق گاز اسپری کنید که این کار منجر می گردد تا کثیفی نرم شود و بعد ازگذشت ۱۲۰ ثانیه به راحتی با استفاده از دستمال یا ابر از روی سطح گاز برداشته شود.

مزایای استفاده از مایع گاز پاکن

از بین برنده میکروب ها و ضد عفونی کننده سطح گاز ، هود ، فر و … می باشد و سطح مورد نظر را بسیار درخشان و خوشبو می کند. همچنین از بین برنده قدرتمند غذا های سوخته، چربی ها و روغن می باشد و هیچگونه ردی از خود به جای نمی گذارد.

معایب استفاده از مایع گاز پاکن

این محصول از مواد شیمیایی همچون سود کاستیک، دی کلرو متان و اتیلن گلیلول تشکیل شده است. اتیلن گلیلول ماده شیمیایی مورد استفاده درضد یخ می باشد و یکی از عوامل سمی بودن این تمیز کننده ها‚ به دلیل وجود این ماده  می باشد. میزان سمی بودن یک ماده شیمیایی با میزان آسیبی که به عملکرد طبیعی بدن انسان وارد می کند مشخص می شود. به همین دلیل‚ بسیاری از ترکیبات این مواد سمی هستند. به همین دلیل حتما از ماسک و دستکش استفاده شود.