مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون اسپری براق کننده و شوینده رینگ خودرو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید اسپری براق کننده و شوینده رینگ خودرو, آموزش تولید اسپری براق کننده و شوینده رینگ خودرو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون اسپری اسپریبراق کننده و شوینده رینگ خودرو

فرمول اسپری براق کننده و شوینده رینگ خودرو


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


اسپری براق کننده و شوینده رینگ خودرو چیست

چرخ های ماشین دائم در معرض آلودگی, گرد و غبار و اصطکاک می باشند و ممکن است لکه های تیره و سیاه روی رینگ خودرو بر جای بماند. تمیز نگه داشتن چرخ, رینگ و لاستیک هم در زیبایی و هم در افزایش عمر آن تاثیر به سزایی دارد. اسپری براق کننده و شوینده رینگ خودرو سبب پاک کردن آلودگی ها, گرد و غبار و براق و درخشان شدن رینگ های لاستیک می گردد.

ویژگی های فرمول اسپری براق کننده و شوینده رینگ خودرو فرمولسازان

1) دارای ترکیبات قوی در حذف لکه ها و جرم ها

2) براق کننده قالپاق و رینگ خودرو

3) سازگار با محیط زیست

4) بدون خوردگی و آسیب به رینگ

5) ایجاد لایه محافظ روی سطح

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از اسپری براق کننده و شوینده رینگ خودرو

ابتدا لاستیک را خوب بشویید تا آلودگی ها و گرد و غبار آن حذف شود. سپس اسپری پاک کننده را به روی سطح قالپاق و رینگ بپاشید و اجازه دهید 5 دقیقه بماند تا به عمق لکه ها نفوذ کند. اکنون با استفاده از یک فرچه لکه ها را پاک کنید و سپس آبکشی نمایید و در آخر با یک پارچه نرم رینگ را خشک کنید تا لکه آب به جا نماند.

مزایای استفاده از اسپری براق کننده و شوینده رینگ خودرو

اسپری شوینده رینگ دارای ترکیبات موثر و قوی جهت از بین بردن لکه های حجیم و قدیمی می باشد و با حل کردن آن ها سبب براق شدن رینگ خودرو می شود. این محصولات با محیط زیست سازگارند و هیچ گونه آسیبی وارد نمی کنند. همچنین بعد از استفاده یک لایه نانو روی سطح ایجاد می کنند که در طولانی مدت لاستیک را تمیز نگه می دارد.کار با آن بسیار راحت و اسان می باشد.

معایب استفاده از اسپری براق کننده و شوینده رینگ خودرو

برخی از پاک کننده های رینگ لاستیک دارای ترکیبات خورنده می باشند که اگر بمانند و خوب شسته نشوند به مرور زمان سبب آسیب به آن می گردنند و این ترکیبات در محیط زیست به شدت آسیب زا هستند.

لذا در انتخاب پاک کننده ریگ و لاستیک باید به ترکیبات آن دقت شود.