مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون شیشه شوی خودرو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید شیشه شوی خودرو, آموزش تولید شیشه شوی خودرو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون شیشه شوی خودرو

شیشه شوی خودرو معمولی, شیشه شوی خودرو ضد بخار

فرمول شیشه شوی خودرو


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تاریخچه شیشه شوی خودرو

در دهه 1900 در روز های بارانی, رانندگان مجبور بودند خودرو را پارک نموده و با پارچه به صورت دستی شیشه را تمیز نمایند. بعد ها شیشه جلوی ماشین را دو تکه ساختند که در روز های بارانی بتوان آن را برداشت. اولین برف پاکن یک بازوی متحرک بوده که قابلیت حرکت داشت و یک طرف شیشه را تمیز می کرد. در سال 1926 روبرت بوش طرحی را ارائه داد که دو برف پاکن توسط موتور الکتریکی به حرکت در می آمد.  

شیشه شوی خودرو چیست

شیشه شوی خودرو نوعی محلول پاک کننده جهت تمیز کردن شیشه اتومبیل می باشد که به صورت تخصصی فرموله شده است که آسیب کمتری به محیط زیست وارد می کند. از شیشه پاکن معمولی به هیچ عنوان برای تمیز کردن شیشه ماشین استفاده نکنید زیرا حاوی آمونیاک است که موجب ایجاد رگه و از بین رفتن رنگ شیشه می شود.

ویژگی های فرمول شیشه شوی خودرو فرمولسازان

1) قدرت تمیز کنندگی و لکه بری بالا

2) عدم ایجاد رگه و ایجاد حالت کریستالی

3) ضد بخار و ضد مه گرفتکی

4) عدم آسیب به شیشه

5) از بین برنده چربی ها

6) افزایش طول عمر شیشه

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از شیشه شوی خودرو

ابتدا ماشین خود را بشویید و سپس خشک کنید تا از انتفال کثیفی به شیشه ها جلوگیری شود. سپس مخزن شیشه شوی اتومبیل را تا حداکثر نقطه ماکسیم از این مایع پر کنید. ظرفیت این مخزن بسته به نوع خودرو بین 2 الی 4 لیتر است. حتما ماهی یک بار آن را چک کنید.

مزایای استفاده از شیشه شوی خودرو

استفاده از مایع شیشه شوی مخصوص خودرو هیچ گونه آسیبی به شیشه ها و رنگ خودرو وارد نمی کند و کثیفی ها و گرد و غبار را کاملا از بین برده و سبب درخشندگی شیشه ها می شود. به هیچ عنوان نباید از آب معمولی یا شیشه شوی های خانگی به عنوان شیشه پاکن خودرو استفاده کرد.

معایب استفاده از شیشه شوی خودرو

فرمول شیشه شوی اصلی دارای اتانول است ولی چنانچه از شیشه شوی های تقلبی استفاده شود درون آن از متانول استفاده می شود که سبب ارزان شدن این محصول می شود و این امر موجب از بین رفتن رنگ خودرو, کدر شدن تدریجی شیشه ها, آسیب به تیغه های برف پاکن, بالا رفتن احتمال یخ زدگی مایع و ایجاد حساسیت های پوستی و تنفسی می شود.

لذا انتخاب یک شیشه شوی استاندارد بسیار حائز اهمیت است.