مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون اسپری موتور شوی را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید اسپری موتور شوی, آموزش تولید اسپری موتور شوی,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون اسپری موتور شوی

فرمول اسپری موتور شوی


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


اسپری موتور شوی چیست

تمیز کردن کاپوت, موتور و قطعات آن سبب افزایش عمر خودرو و زیبا سازی آن می گردد. اسپری موتور شوی خودرو نوعی محصول شوینده می باشد که کلیه رسوبات, روغن ریزی ها, گرد و غبار و آلودگی های اطراف خودرو و موتور را کاملا تمیز می کند. این محصول برای انواع قطعات فلزی, لاستیکی و پلیمری مناسب می باشد و هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند.

ویژگی های فرمول اسپری موتور شوی فرمولسازان

1) از بین برنده قوی چربی ها و رسوبات

2) دارای کف و شویندگی بالا

3) عدم آسیب به قطعات خودرو و موتور

4) مناسب برای انواع ماشین سبک و سنگین

5) مناسب برای انواع فلزات

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از اسپری موتور شوی

ابتدا ماشین را خاموش کرده و اجازه دهید موتور کاملا سرد شود. زیرا در صورت داغ بودن موتور و پاشیدن آب سرد روی آن, قطعات خودرو آسیب می بیند. با استفاده از کیسه های پلاستیکی سیم ها و اجزای برقی را بپوشانید. اکنون مقداری از محلول را روی موتور اسپری کنید و اجازه دهید بماند تا در جرم ها نفوذ کند و سپس با یک برس لکه ها را پاک کنید و سپس آبکشی کنید.

مزایای استفاده از اسپری موتور شوی

موتور مملو از قطعات لاستیکی و انواع فلزات است که در صورت تمیز نشدن, چربی, گریس و انواع آلودگی ها روی آن جرم می بندند و در طی زمان سبب آسیب رساندن به آنها می گردد. لذا پاک سازی موتور خودرو سبب افزایش عمر آن می گردد.

همچنین گرد و غبار سبب پنهان شدن عیب و نشتی های خودرو می گردد که پاکسازی آن سبب دیده شدن آن ها و رفع خرابی خودرو می گردد.

معایب استفاده از اسپری موتور شوی

اگر موتور ماشین طبق اصول صحیح شسته نشود ممکن است سیم ها و کابل ها اتصال کنند و ریپ زدن ماشین یا استارت ضعیف ایجاد شود. همچنین بعد از شستشو حتما قطعات را کاملا خشک کنید در غیر این صورت سبب آسیب رسیدن به آنها می گردد.