مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون قرص ماشین ظرفشویی را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید قرص ماشین ظرفشویی, آموزش تولید قرص ماشین ظرفشویی,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون قرص ماشین ظرفشویی

قرص ماشین ظرفشویی تک لایه, قرص ماشین ظرفشویی سه لایه، قرص ماشین ظرفشویی کوآنتوم

فرمول قرص ماشین ظرفشویی


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تاریخچه قرص ماشین ظرفشویی

در اوایل دهه 1950، استفاده بیش از اندازه از ظروف غذا خوری پلاستیکی قالبی مشکلاتی را ایجاد کرد. برند فینیش در سال 1953 توسط شرکت آمریکایی اکولاب کنونی ایجاد شد. در سال 1969، آنها اولین پودر بیولوژیکی را معرفی کردند. در سال 1995، اولین قرص پودری دو لایه، در سال 1999 کپسول قرمز Powerball، در سال 2008، Finish Quantum معرفی شد.

قرص ماشین ظرفشویی چیست

قرص های ظرفشویی نوعی شوینده هستند که معمولا به شکل قرص های مکعبی بوده و در محفظه ماشین ظرفشویی قرار می گیرد جهت شستشوی ظروف. هر قرص ماشین ظرفشویی دارای مقادیر مشخص شوینده مناسب برای شستشوی یک میزان معین از ظروف می باشد. این قرص ها همچنین دارای پوشش مقاوم در برابر رطوبت و گرمای محیط هستند.

اکثر قرص های ماشین ظرفشویی اغلب به گونه ای طراحی شده اند تا قابلیت استفاده در انواع آب ها را داشته باشند اما گاهی اوقات برای آب های خیلی سخت ممکن است به نوع خاصی از قرص ماشین ظرفشویی نیاز داشته باشید.

نحوه عملکرد قرص ماشین ظرفشویی

سورفاکتانت های غیر یونی کشش سطحی آب را کاهش می دهند و باعث رسوب یافتن رسوبات غذایی روغن و چربی می شود.
نمک های قلیایی جز اصلی در پودر های شوینده ماشین ظرفشویی به سبک قدیمی و اصلی هستند. نمک های بسیار قلیایی به چربی ها حمله کرده و آنها را حل می کنند، اما در صورت بلعیدن بسیار خورنده (کشنده) هستند. نمک های مورد استفاده ممکن است شامل متا سیلیکات ها، هیدروکسید های فلز قلیایی، کربنات سدیم و غیره باشد.
آنزیم ها رسوبات غذایی مبتنی بر پروتئین و احتمالاً رسوبات چربی را از بین می برند. پروتئاز ها و لیپاز ها این کار را با تجزیه پروتئین ها  و لیپید ها به ذرات کوچکتر انجام می دهند که به راحتی شسته می شوند.
عامل های ضد خوردگی اغلب سدیم سیلیکات، از خوردگی اجزای ماشین ظرفشویی جلوگیری می کند.

قرص کوانتوم ماشین ظرفشویی

قرص کوانتوم دارای پوشش ژله ای می باشد که در دمای بالای آب خودش حل می شود و دیگر به جدا سازی پوشش نیست. همچنین قدرت درخشان کنندگی قرص های کوانتوم در مقایسه با سایر قرص ها بسیار بالا است و نیاز به مایع جلا و نمک نمی باشد.

ویژگی های فرمول قرص ماشین ظرفشویی فرمولسازان

1) براق کننده ظروف شیشه ای و کریستال و عدم ایجاد لک

2) از بین برنده چربی ظروف و لوله های ماشین ظرفشویی

3) از بین برنده سختی آب

4) جلوگیری از تشکیل رسوب

5) از بین برنده بوی بد ظروف

6) حاوی آنزیم های مختلف

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از قرص ماشین ظرفشویی

 برای استفاده از قرص ظرفشویی باید پلاستیک آن را جدا کنید، قرص را درون محفظه‌ شست و شو قرار داده و با توجه به برنامه‌ ای که قصد دارید به دستگاه بدهید، ماشین را روشن کنید. همچنین می‌ توانید قرص را در کف ماشین قرار داده و سپس دستگاه را روشن نمایید.

مزایای استفاده از قرص ماشین ظرفشویی

نحوه استفاده از این قرص ها آسانتر از پودر و ژل است و مقدار آن در هر بار استفاده کاملا مشخص است و درخشندگی و جلای آن بسیار بیشتر از پودر و ژل است. همچنین قرص ها حاوی مایع جلا و نمک می باشند و دیگر نیازی به استفاده از آن ها نیست. آنزیم‌ های موجود در این قرص‌ ها با قدرت ویژه‌ ای که دارند هر نوع لکه، سوختگی و چربی را کاملا از بین می‌ برند. بهتر است از یک قرص کامل زمانی استفاده کنید که ماشین ظرفشویی کاملا پر از ظرف باشد.

معایب استفاده از قرص ماشین ظرفشویی

قیمت قرص ها در مقایسه با پودر ها و ژل ها گران تر است و همچنین حجم قرص مصرفی را با مقدار ظرف را نمی توان تنظیم کرد. قرص ها در دمای آب 110 درجه سانتی گراد و در مدت زمان طولانی تری حل می شود.