مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون مایع جلا ماشین ظرفشویی را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید مایع جلا ماشین ظرفشویی, آموزش تولید مایع جلا ماشین ظرفشویی,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون مایع جلا ماشین ظرفشویی

فرمول مایع جلا ماشین ظرفشویی


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


مایع جلا ماشین ظرفشویی چیست

مایع جلا ماشین ظرفشویی نوعی سورفکتانت است که با کاهش کشش سطحی آب باعث براق شدن و عدم ایجاد لکه آب بر روی ظروف در ماشین ظرفشویی استفاده می گردد. مایع جلا زمانی استفاده می شود که از پودر در ماشین استفاده شود چون ژل ها و قرص ها حاوی نمک ومایع جلا هستند.

نحوه عملکرد مایع جلا ماشین ظرفشویی

مایع جلا دهنده از موادی تشکیل شده است که ترکیب آن ها باعث کاهش کشش سطحی آب می شود. کشش سطحی در سطح خارجی قطرات آب باعث کروی شدن آن ها شده و از پخش شدن قطره روی سطح جلوگیری می کند. مایع جلا دهنده با اثری شیمیایی که بر آب می گذارد، از ایجاد قطرات کروی جلوگیری کرده و آب را به صورت سطح نازک بر روی سطح ظروف در می آورد که به راحتی آبکشی و خشک می شود. در نتیجه لکه هایی که بر اثر بخار شدن قطرات مانده بر سطح ظروف ایجاد می شوند، دیگر وجود نخواهند داشت. در واقع مایع جلا دهنده قطرات آب را از بین می برد و خشک شدن ظرف ها را تسریع می کند و با این روش درخشندگی ظرف ها را افزایش می دهد.

ویژگی های فرمول مایع جلا ماشین ظرفشویی فرمولسازان

1) از بین برنده لک آب بر روی انواع ظروف

2) قدرت درخشندگی بالا

3) مانع کدر و مات شدن ظروف

4) عدم ایجاد خش بر روی ظروف

5) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از مایع جلا ماشین ظرفشویی

ابتدا درپوش مایع جلا را برداشته و تا لبه مشخص شده مایع جلا را ریخته و سپس درپوش محفظه را می گذاریم.

مزایای استفاده از مایع جلا ماشین ظرفشویی

وظیفه اصلی مایع جلا دهنده در ماشین ظرفشویی شستشوی تمیز و براق کردن ظروف می‌ باشد که باعث می شود بعد از هر وعده شستشو، ظروف کاملاً بی‌ نقص و بدون هیچ لکه‌ ای در ماشین ظرفشویی شسته شوند.

همچنین مایع جلا دهنده موجب محافظت از ظروف شیشه‌ ای در مقابل خط و خش و تسریع فرایند خشک‌ سازی ظروف در ماشین ظرفشویی می‌ شود.

معایب استفاده از مایع جلا ماشین ظرفشویی

همیشه مقداری نمک و مایع جلا دهنده در ماشین ظرفشویی وجود دارد. اگر این نمک و مایع جلا دهنده در دراز مدت در ماشین ظرفشویی بماند, به دلیل انجام واکنش‌ های شیمیایی به دستگاه آسیب می رساند. در واقع وظیفه نمک و مایع جلا دهنده در ماشین ظرفشویی که برای تمیزی و شفافیت ظروف استفاده می‌ شود، به‌مرور زمان در صورت عدم استفاده از دستگاه به‌ عنوان یک ماده شیمیایی اصلی برای آسیب به ماشین ظرفشویی عمل می‌ کند‌.

به دلیل واکنش‌ های شیمیایی نمک و مایع جلا دهنده در ماشین ظرفشویی، داخل دستگاه دچار زنگ‌ زدگی و تولید بوی بد می‌ شود.