مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون پودر ماشین ظرفشویی را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید پودر ماشین ظرفشویی, آموزش تولید پودر ماشین ظرفشویی,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون پودر ماشین ظرفشویی

پودر ماشین ظرفشویی کارخانه ای, پودر ماشین ظرفشویی آنزیم دار

فرمول پودر ماشین ظرفشویی


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تاریخچه پودر ماشین ظرفشویی

اولین وسیله مکانیکی ظرفشویی در سال 1850 توسط جوئل هاتون اختراع شد. این وسیله از چوب ساخته می شد و با دست میلنگ می زد و آب روی ظروف می پاشید. این دستگاه هم کند و هم غیر قابل اعتماد بود. حق اختراع دیگری در سال 1865 به لس آنجلس الکساندر اعطا شد که مشابه اولی بود اما دارای یک سیستم قفسه میل لنگ دستی بود. موفق ترین ماشین ظرفشویی دستی در سال 1886 توسط ژوزفین کاکرین به همراه جورج باترز مکانیک اختراع شد.

پودر ماشین ظرفشویی چیست

پودر ماشین ظرفشویی نوعی شوینده است که در ماشین های ظرفشویی جهت شستن ظرف ها ریخته می شود. نکته مهم در مورد پودر این است که باید در کنار آن از نمک و براق‌ کننده ماشین ظرفشویی هم استفاده شود. نمک موجب حذف سختی آب می گردد و مایع جلا هم لکه های سخت آب را حذف می نماید. حتما باید به مقدار کافی از پودر استفاده شود تا شویندگی به طور کامل انجام شود و چربی ظرف‌ ها از بین رفته و ظروف کاملا تمیز و براق شوند. پودر ماشین‌ ظرفشویی برای ظروف حساس و براق مناسب نیستند ولی می‌ توانند کثیفی و چربی را از روی ظروف سوخته‌ ای مانند قابلمه پاک کنند.

ویژگی های فرمول پودر ماشین ظرفشویی فرمولسازان

1) دارای کیفیت بالا جهت چربی بری و از بین برنده سوختگی ظروف

2) عدم ایجاد لکه و سفیدک روی ظروف

3) درخشان کننده ظروف

4) از بین برنده بوی مواد غدایی

5) دارای قیمت مناسب

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استغاده صحیح از پودر ماشین ظرفشویی

مخزن پودر داخل ماشین ظرفشویی روی در ماشین ظرفشویی دقیقا کنار مخزن مایع جلا دهنده است. شما برای هر بار شستشو باید مخزن را پر کنید. مخزن دو شیار دارد که اگر شما یک سبد را پر کردید تا شیار اول که به اندازه یک قاشق غذا خوری می‌ شود و اگر همه حجم ظرفشویی ۲ سبد را پر کردید تا شیار دوم یعنی حدودا ۲ قاشق غذا خوری می‌ شود پودر می‌ ریزید.

مزایای استفاده از پودر ماشین ظرفشویی

یکی از مزیت‌ های پودر در مقابل دیگر محصولات شوینده ماشین ظرفشویی این است که میزان مصرفشان کاملا مشخص و قابل کنترل است و از لحاظ قیمتی، کاملا اقتصادی هستند و از ژل و قرص ارزانتر می باشند . همچنین حاوی آنزیم های قوی جهت از بین بردن چربی ها و سوختی ها می باشند.

معایب استفاده از پودر ماشین ظرفشویی

برای استفاده از پودر ماشین ظرفشویی مجبور هستید از نمک ماشین ظرفشویی و جلا دهنده ظرفشویی هم استفاده کنید، علاوه بر این پودر ماشین ظرفشویی به دلیل آن که پودر است به راحتی با آب واکنش نشان می‌ دهد و اگر کوچک‌ ترین رطوبتی ببیند امکان این که سریعا تبدیل به گلوله‌ های پودری شده یا سفت شود وجود دارد که این امر باعث می شود در فرآیند شست‌ و شو هم خیلی زود با آب ترکیب می‌ شود و از دست می‌ رود و ممکن است که شویندگی لازم را نداشته باشد و چربی را روی ظرف باقی بگذارد. همچنین پودر ها به دلیل خشن بودن برای ظروف حساس مناسب نیستند و موجب آسیب و ایجاد خش می شوند.