مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون واکس داشبورد را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید واکس داشبورد, آموزش تولید واکس داشبورد,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون واکس داشبورد

واکس داشبورد سیلیکونی, واکس داشبورد گلیسیرینه

فرمول واکس داشبورد


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


واکس داشبورد چیست

داشبورد ماشین در اثر عوامل مختلفی همچون اشعه فرابنفش خورشید ممکن است تغییر رنگ بدهد و کدر شود. واکش داشبورد محصولی است به صورت جامد یا مایع که یک لایه نازک روی داشبورد ماشین ایجاد می کند که به عنوان محافظ عمل می کند و موجب جلا و درخشندگی آن شده و از تجمع یا سر خوردن مایع بر روی آن جلوگیری می کند.

نحوه عملکرد واکس داشبورد

واکس داشبورد با ایجاد یک مانع فیزیکی بین فلز و نمک ها، روغن ها و سایر آلاینده هایی که خودرو در هنگام رانندگی در معرض آنها قرار می گیرد، به تاخیر اکسیداسیون کمک می کند. همچنین دارای ترکیبات روغنی هستند که موجب افزایش جلای آن می شود.

ویژگی های فرمول واکس داشبورد فرمولسازان

1) قدرت جلا و درخشندگی بالا

2) ماندگاری بالا

3) عدم ایجاد سفیدک و چسبندگی

4) محافظت داشبورد در مقابل عوامل محیطی 

5) از بین برنده گرد و غبار

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از واکس داشبورد

اگر واکس داشبورد به صورت مایع باشد آن را از بغل روی سطح اسپری کنید و با یک پارچه آن را روی داشبورد می مالید. اسپری را هرگز به صورت مستقیم روی سطح نزنید زیرا کارایی آن کاهش می باید.

اگر واکس به صورت جامد باشد با استفاده از پارچه مقداری از آن را برداشته و بر روی سطح داشبورد به صورت مالشی و به صورت یکواخت پخش می کنید و بعد از خشک شدن با یک پارچه میکروفیبر سطح آن را تمیز می کنند.

مزایای استفاده از واکس داشبورد

استفاده از واکس داشبورد بسیار آسان است و هزینه و زمان کمی صرف آن می شود. واکس داشبورد به دلیل ماندگاری بالایی که دارد از کدر شدن رنگ و آسیب آن در طی زمان و در اثر عوامل محیطی جلوگیری می کند و درخشندگی و زیبایی را به اتاقک خودرو می بخشد.

معایب استفاده از واکس داشبورد

چنانچه از واکس لاستیک بی کیفیت و غیر استاندارد استفاده شود نه تنها موجب محافظت و زیبایی داشبورد نمی گردد بلکه موجب ایجاد سفیدک و منظره زشت نیز می گردد. همچنین ماندگار و دوام پایینی دارند.