مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون شامپو کارواش را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید شامپو کارواش, آموزش تولید شامپو کارواش,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون شامپو کارواش

شامپو کارواش معمولی, شامپو کارواش نانو تاچلس, شامپو کارواش با کف رنگی

فرمول شامپو کارواش


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


شامپو کارواش چیست

شامپو کارواش یک محصول شوینده جهت شستشوی بدنه ماشین است که حاوی سورفکتانت های قوی جهت از بین بردن لکه ها, ذرات گرد و غبار و خاک و سایر آلودگی ها می باشد.برخی از شامپو ها دارای خاصیت آبگریزی, ترکیبات براق کننده و ... می باشند. تفاوت شامپو ها در این است که برخی لغزنده تر و برخی کمی غلیظ تر و یا رقیق تر هستند اما از نظر توانایی تمیز کردن مشابه هم عمل می کنند.

نحوه عملکرد شامپو کارواش

نحوه عملکرد شامپو کارواش به ترکیبات آن بستگی دارد. سورفکتانت ها دارای یک سر آبدوست و یک سر آبگریز هستند و همین امر موجب افزایش قدرت پاک کنندگی سورفکتانت ها می شود. قسمت دمی سورفکتانت ها آبگریز هستند و مولکول های چربی و ذرات خاک را احاطه می کنند و در خود معلق نگه می دارند و سر دیگر آنها دارای خاصیت آبدوستی است که به مولکول های آب متصل است و به شکل کره در می آیند و اجازه می دهند ذرات بعد از شل شدن به راحتی شسته شوند.

معرفی انواع شامپو کارواش

1) شامپو کارواش معمولی:

شامپو هایی هستند که با مقدار معینی آب ترکیب شده و رقیق می شوند و بعد ار پاشیدن روی بدنه خودرو با یک دستمال و یا ابر سطح ماشین را تمیز می کنیم و سپس آبکشی می کنیم.

2) شامپو کارواش نانو تاچلس:

در این شامپو ها نیازی به تماس دست نیست. بلکه مقداری از شامپو را با مقدار معینی آب ترکیب می کنیم و درون کف پاش می ریزیم تا مولکول های نانو فعال شوند و روی بدنه ماشین اسپری می کنیم و بعد از چند دقیقه با فشار آب ماشین را می شوییم.

3) شامپو کارواش با کف رنگی:

این شامپو ها نمای زیبایی هنگام شستشوی ماشین می دهند و در جلب نظر مشتری بسیار کارآمد هستند و در فرمول تفاوتی ندارند.

ویژگی های فرمول شامپو کارواش فرمولسازان

1) دارای قدرت تمیز کنندگی  بالا

2) دارای کف بالا

3) دارای پی اچ خنثی

4) عدم آسیب به رنگ بدنه خودرو

5) غلظت و کیفیت بالا

6) عدم ایجاد لک و سفیدی روی شیشه و بدنه ماشین

7) مناسب برای انواع ماشین

8) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از شامپو کارواش

شامپو کارواش های معمولی در مقدار معینی آب حل می شوند و سپس درون کف پاش ریخته شده و روی بدنه ماشین پاشیده می شوند و سپس با یک ابر و یا اسفنج نرم روی ماشین را تمیز می کنیم.

شامپو های تاچلس را با مقدار معینی آب ترکیب می کنیم و 2 ساعت می گذاریم بماند تا مولکول های نانو فعال شوند و سپس روی بدنه ماشین اسپری می کنیم و 3 دقیقه اجازه می دهیم بماند تا اثر کند و سپس آبکشی را انجام می دهیم.

مزایای استفاده از شامپو کارواش

شامپو کارواش ها دارای قیمت مناسب و دسترسی راحت هستند. بقایای حشرات و فضولات پرندگان, باران های اسیدی و ... از جمله عواملی هستند که باعث آسیب به بدنه و رنگ خودرو می شود و شستشوی ماشین با شامپو کارواش امری مهم و ضروری محسوب می شود.

برخی شامپو کارواش ها دارای ترکیباتی هستند که موجب براق شدن و جلای ماشین می شود.

معایب استفاده از شامپو کارواش

برخی ترکیبات نگه دارنده در شامپو کارواش ها ممکن است موجب بروز حساسیت پوستی شود. همچنین اگر پی اچ شامپو کارواش در منطقه اسیدی یا قلیایی باشد موجب خورندگی و از بین رفتن رنگ بدنه خودرو می شود. لذا استفاده از شامپو کارواش با کیفیت بالا و استاندارد بسیار حائز اهمیت است.