مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون خوشبو کننده خودرو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید خوشبو کننده خودرو, آموزش تولید خوشبو کننده خودرو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون خوشبو کننده خودرو

فرمول خوشبو کننده خودرو


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan

خوشبو کننده خودرو چیست

عوامل مختلفی باعث ایجاد بوی نامطبوع درون فضای ماشین می شود که استفاده از خوشبو کننده های خودرو باعث می شود بوی بد فضای ماشین با بوی خوش جایگرین شود و موجب می گردند فضایی لطیف و آرام داشته باشید. در واقع خوشبو کننده ها گاز معطری که ما به عنوان بوی خوش می شناسیم آزاد می کنند.

نحوه عملکرد خوشبو کننده خودررو

خوشبو کننده ها حاوی مواد فرار هستند که از مایع به گاز تبدیل شده و بوی بد را از بین نمی برند اما آن را با بوی خوش جایگزین می کنند که برای ما خوشایند باشد.

برخی خوشبو کننده ها بوی بد را از بین می برند که حاوی ترکیبی به نام سیکلودکسترین است که در حامل آب معلق هستند و این مولکول ها بوی موجود در هوا را جذب کرده و با خشک شدن آب, مولکول ها درون سیکلودکسترین محصور شده و فراریت آنها کم می شود.

ویژگی های فرمول خوشبو کننده خودرو فرمولسازان

1) دارای قدرت همپوشانی قوی

2) حاوی رایحه های مختلف و قوی

3) عدم ایجاد مشکلات تنفسی

4) ماندگاری بالا در محیط

5) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از خوشبو کننده خودرو

می توانید آن را در فضای مناسبی قرار دهید تا فعال شود. اگر از اسپری های خوشبو کننده خودرو استفاده می کنید بهتر است آن را در فضای ماشین و به مقدار مناسب اسپری کنید.

برخی خوشبو کننده های حاوی رایحه تند هستند که موجب آزار افراد می شود بنابراین بهتر است از خوشبو کننده های آهسته رهش استفاده کنید که بوی ملایم را در زمان بیشتری پخش می کنند.

مزایای استفاده از خوشبو کننده خودرو

مهمترین مزایا و فواید اسپری های خوشبو کننده خودرو این است که حساسیت شما را نسبت به بوها کاهش می دهد و موجب همپوشانی بوی بد با بوی خوش می شود و به این ترتیب احساس رضایت را در فرد ایجاد می کند.

معایب استفاده از خوشبو کننده خودرو

معمولا خوشبو کننده های خودرو حساسیتی ایجاد نمی کنند اما برای افرادی که دچار مشکلات تنفسی مزمن و یا ریوی هستند به شدت خطرناک و آسیب زا می باشند.

همچنین برخی از خوشبو کننده های خودرو حاوی ترکیباتی هستند که در اثر واکنش با سایر ترکیبات موجود در جو, باعث تخریب لایه اوزون می شوند.

خوشبو کننده ها باید فاقد ترکیبات مضر باشند زیرا پارابن ها دارای خواص سرطان زایی هستند و پیشران هایی چون پروپان, بوتان و ایزوبوتان دارای خاصیت اشتعال زایی هستند.