مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون تونر را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تونر, آموزش تولید تونر,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون تونر

فرمول تونر


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تونر چیست

یکی از محصولات مراقبت از پوست, تونر ها هستند که موجب پاکسازی پوست می شوند و برای پوست های چرب و مستعد آکنه مفیدند. تونر ها محصولاتی هستند که بعد از شستشو و تمیز کردن پوست، برای تنظیم pH آن مورد استفاده قرار می‌ گیرند. این مرطوب کننده‌ های مایع، در واقع سطح پوست را تقویت کرده و به شادابی، طراوت، نرمی و آبرسانی آن کمک می‌ کنند.

یک تونر خوب می‌ تواند به سرعت و به صورت اساسی مقدار زیادی از آنتی اکسیدان‌ ها، عوامل تسکین‌ دهنده‌ و ترکیبات آبرسان حیاتی و مورد نیاز پوست را تامین کند.

نحوه عملکرد تونر

تونر ها حاوی اسید گلیکولیک یا سایر آلفا هیدروکسی اسید ها هستند که در جلوگیری از رویش موهای زیر پوستی و نظافت آن ها موثرند.

همچنین حاوی ترکیباتی هستند که رطوبت را جذب کرده و پوست را مرطوب نگه می دارند.

ویژگی های فرمول تونر فرمولسازان

1) حاوی ترکیبات احیا کننده و مغذی پوست

2) تنظیم کننده پی اچ پوست

3) حاوی ترکیبات پاک کننده و تمیز کننده

4) حفظ رطوبت پوست

5) عدم ایجاد حساسیت پوستی

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از تونر

ابتدا پوست را کاملا با مواد شوینده شسته و با حوله خشک کنید. سپس پد و پنبه ای را اغشته به تونر کرده و روی پوست صورت و گردن خود بکشید. از استفاده آن بر روی لب و چشم ها خود داری کنید.

مزایای استفاده از تونر

مواد مغذی که با هر بار شستشوی پوست از بین می روند به وسیله آنتی اکسیدان های موجود در تونر فورا جایگزین می شوند و موجب احیا و آبرسانی پوست می گردند. همچنین استفاده از تونر موجب حذف شدن چربی ها و باز شدن منافذ آن می گردد و علاوه بر این لایه ای محافظ روی پوست ایجاد می کند. پی اچ پوست را که به دلیل استفاده از مواد شوینده ای همچون صابون, تغییر کرده را تنظیم می کند. 

معایب استفاده از تونر

از تونری که حاوی اتانول، منتول یا سایر ترکیبات تحریک کننده پوست است، اجتناب کنید. ترکیبات نام برده، باعث قرمزی و التهاب پوست شده و علیه مواد مغذی که پوست را سالم نگه می‌دارند عمل می‌کنند.