مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون ژل پینه بردار پا (کالوس ریمور) پا را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول ژل پینه بردار پا (کالوس ریمور), آموزش تولید ژل پینه بردار پا (کالوس ریمور),

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون ژل پینه بردار پا (کالوس ریمور)

فرمول ژل لایه بردار پینه پا


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan
جیمیل: formulsazan@yahoo.com

600


ژل پینه بردار پا چیست

پینه ها سیستم دفاعی طبیعی بدن شما در برابر اصطکاک و فشار هستند. یکی از عوامل خطر بزرگ برای ایجاد پینه پا برهنه رفتن است. اما پوشیدن کفش نامناسب می تواند به همان اندازه باعث ایجاد پینه شود. ژل پینه بردار پا نوعی محصول بهداشتی است که سبب نرم شدن پوسته ضخیم و پینه های پا می شود و آن ها شل و نرم می کند که سبب می شود کندن آن ها راحت تر انجام گردد.

نحوه عملکرد ژل پینه بردار پا

این محصول حاوی کربومر می باشد که حالت ژل را ایجاد می کند. ترکیبات دیگرشامل گلیسیرین می باشد که سبب نرمی و لطافت پوست پا می گردد. ترکیباتی نظیر اوره و سایر مواد لایه بردار که سبب حذف میخچه و پینه پا می گردد.

ویژگی های فرمول ژل پینه بردار پا فرمولسازان

1) شل کننده پینه ها و پوست های مرده پا

2) لایه بردار راحت و آسان

3) ضد خشکی و ضد ترک پا

4) ترمیم کننده و آبرسان قوی

5) مناسب برای انواع پوست ها

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از ژل پینه بردار پا

ابتد پاها را در آب داغ برای چند دقیقه خیس کرده و سپس با حوله خشک کنید. سپس لایه ضخیمی از ژل را روی پینه پا و کف پا بمالید و 10 الی 15 دقیقه صبر کنید تا اثر کند. اکنون پاها را بشویید و کف پا را بسابید تا پینه ها و پوست های مرده از بین برود. مراقب باشید که پاها را بیش از حد نسابید زیرا سبب آسیب به پوست می گردد.معمولا یک الی دو بار در روز میتوان برای میخچه و پینه پا استفاده کرد تا زمانی که کلا حذف گردند.

مزایای استفاده ز ژل پینه بردار پا

ایجاد پینه پا امری طبیعی است. چنانچه بخواهید با استفاده از فشار و ابزارمخصوص این پوست ها را حذف کنید ممکن سبب آسیب به رگ ها و ایجاد خونریزی و عفونت گردد. ژل پینه بردار سبب نرم شدن پوست پا و جدا شدن آسان آن ها می گردد. ابن محصول آبرسان قوی است و در اثر استفاده مداوم مانع ایجاد خشکی و پینه پا نیز می گردد.