مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون ژل آبرسان را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول ژل آبرسان, آموزش تولید ژل آبرسان,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون ژل آبرسان

فرمول ژل آبرسان


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


ژل آبرسان چیست

عوامل محیطی مختلف نظیر خشکی, سرما, گرما و عوامل محیطی سبب خشکی و زبری پوست می شوند. کاهش محتوای آب نیز مستقیماً بر خواص بیومکانیکی پوست تأثیر می گذارد و به از دست دادن خاصیت ارتجاعی، استحکام و حالت کلی و حجم کمک می کند. ژل های آبرسان محصولات مرطوب کننده ای هستند که دارای بافت سبک می باشند و به سرعت جذب پوست می شوند. ژل ها معمولا شفاف و نیمه جامدند و با رطوبت رسانی به پوست, سبب رفع خشکی و لطافت آن می شوند.

نحوه عملکرد ژل آبرسان

ژل های آبرسان, هیدراتور هایی بر پایه آب هستند, سبک و فاقد چربی نیز می باشند. در فرمول ژل ها مواد تقویت کننده سد پوست مانند اسید هیالورونیک، سرامیدها، گلیسیرین و ویتامین E استفاده می شود.

اسید هیالورونیک آب بسیار زیادی جذب کرده و آن را وارد سلول های پوستی می نماید. هیالورونیک اسید یک مرطوب کننده قوی است که به تنظیم سطح رطوبت پوست کمک می کند.

سرامید ها لیپید هایی هستند که لایه بیرونی پوست را تشکیل می دهند و سد محافظتی برای جلوگیری از تبخیر آب ایجاد می کنند.

گلیسیرین ها سبب افزایش نرمی و لطافت پوست می شوند.

ویژگی های فرمول ژل آبرسان فرمولسازان

1) آبرسان و مرطوب کننده قوی

2) ایجاد سد محافظتی بر روی پوست

3) حاوی ترکیبات مغذی

4) دارای بافت سبک و نرم و غیر روغنی

5) از بین برنده خشکی و زبری پوست

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از ژل آبرسان

ابتدا پوست خود را با استفاده از یک شوینده مناسب و یا با تونر پاک کنید تا چربی ها و آلودگی های اضافی حذف شوند. سپس یک لایه از ژل را بر روی پوست قرار داده و به آرامی 10 الی 15 دقیقه ماساژ دهید تا جذب شود.

مزایای استفاده از ژل آبرسان

مرطوب کننده های ژل به راحتی جذب می شوند. این آبرسان ها بر پایه آب هستند و سبب رفع خشکی پوست می شوند و سلول های پوستی را حجیم کرده و پوست, شاداب و با لطافت می شود. همچنین این ژل ها از پیری پوست نیز جلوگیری کرده و برای انواع پوست ها مناسبند.