مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون مایع بوگیر فاضلاب را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید مایع بوگیر فاضلاب, آموزش تولید مایع بوگیر فاضلاب,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون مایع بوگیر فاضلاب

فرمول مایع بوگیر فاضلاب


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan

600

مایع بوگیر فاضلاب چیست

 هر مکان یا فرآیندی که در آن فاضلاب جمع‌آوری، انتقال یا تصفیه می‌شود، سبب ایجاد و انتشار بوهای مزاحم در محیط اطراف می شود. این وضعیت زمانی رخ می دهد که انتقال اکسیژن به فاضلاب محدود باشد. در حالت بی هوازی، میکروب های موجود در فاضلاب فاقد اکسیژن محلول برای تنفس هستند و در نتیجه یک وضعیت بی هوازی یا "عفونی کننده" ایجاد می شوند که محصول نهایی آن سولفید هیدروژن می باشد.

مایع بوگیر فاضلاب شامل انواع ترکیبات شیمیایی می باشد که سبب از بین رفتن این بو می گردد.

نحوه عملکرد مایع بوگیر فاضلاب

مایع‌ بوگیر فاضلاب حاوی ترکیبات اکسیدکننده همچون پتاسیم پرمنگنات یا پروکسید هیدروژن هستند. ترکیبات فوق باعث خواهند شد بوی ناخوشایند اکسید شده و در نهایت منجر به از بین رفتن بوی بد می‌شود. در برخی از این مایع ها, آنزیم های مختلفی جهت تجزیه باکتری ها و مواد آلی استفاده می شود که سبب حذف بو می گردد.