مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون اسپری خوشبو کننده هوا را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید اسپری خوشبو کننده هوا, آموزش تولید اسپری خوشبو کننده هوا,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون اسپری خوشبو کننده هوا

فرمول اسپری خوشبو کننده هوا


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan

تاریخچه اسپری خوشبو کننده هوا

اولین خوشبو کننده ها در سال 1948 ساخته شد که مبتنی بر فناوری نظامی برای پخش حشره کش بود که یک غبار از ترکیبات معطر پخش می کرد که بعد ها سبب گسترش خوشبو کننده های هوا شد. در دهه 1950 ترکیبات شیمیایی برای از بین بردن بو به ترکیبات معطر اضافه شد.

اسپری خوشبو کننده هوا چیست

خوشبو کننده ها ترکیباتی هستند که جهت خوشبو کردن و تازه کردن هوای محیط استفاده می شود. برخی از انواع مختلف خوشبوکننده‌ های هوا عبارتند از خوشبو کننده‌ های هوای برقی، سیستم‌ های تمیز کردن بوی بهداشتی قطره‌ ای گرانشی، پخش‌ کننده‌ های عطر تبخیری غیر مکانیکی غیر فعال، پخش‌ کننده‌ های مه‌ تابی با زمان آئروسل, اسپری‌ ها.

نحوه عملکرد خوشبو کننده های هوا

خوشبو کننده های معطر حاوی ترکیباتی نظیر استر های غیراشباع، پیش پلیمر ها و آلدئید های با زنجیره بلند هستند بودند که توسط افشانه ها پخش می شوند و سبب از بین رفتن بو ها و خنثی کردن آنها می گردد.

ویژگی های فرمول اسپری خوشبو کننده هوا فرمولسازان

1) دارای ماندگاری طولانی در محیط

2) حاوی رایحه های متنوع و خوش

3) از بین برنده بوی بد محیط

4) عدم ایجاد حساسیت و آلرژی

5) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از اسپری خوشبو کننده هوا

اسپری ها می توانند به صورت دستی و یا دستگاهی استفاده شوند. چنانچه از دستگاه استفاده شود می توان به آن زمان داد تا به صورت اتوماتیک عمل اسپری کردن را انجام دهد.

مزایای استفاده از اسپری خوشبو کننده هوا

بسیاری از خوشبو کننده ها از روغن های طبیعی ساخته شده اند. استفاده از اسپری خوشبو کننده هوا نه تنها سبب از بین رفتن بوی بد محیط می شود بلکه سبب ایجاد آرامش روانی و جسمی نیز می گردد و حس خوشی و طراوت را ایجاد می کند. برخی از خوشبو کننده ها سبب پوشاندن بوی بد می شود و برخی سبب از بین رفتن آن می گردد.

معایب استفاده از اسپری خوشبو کننده هوا

برخی از اسپری های خوشبو کننده حاوی ترکیبات سمی می باشند که در دراز مدت سبب ایجاد مشکلات تنفسی و حساسیت می شود. برخی خوشبو کننده ها حاوی فرمالدئید ها و فراورده های نفتی هستند و ممکن است سبب بروز آسم, سوزش چشم و گلو بینی گردند. ترکیباتی نظیر آئروسل نسز ممکن است سبب بروز سرطان گردد.