مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون کوکتل پدیکور را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول کوکتل پدیکور, آموزش تولید کوکتل پدیکور,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون کوکتل پدیکور

فرمول کوکتل پدیکور

سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazanکوکتل پدیکور چیست

مراقبت و زیبایی پاها از اهمیت فراوانی برخوردار است. یکی از روش های مراقبت از پاها رسیدگی مداوم و منظم از آن ها است. پدیکور پا شامل مرتب کردن و سوهان کشی ناخن ها و تقویت پوست پا می باشد. کوکتل ها نیز  به مراقبت پوست پا و زیبایی آن کمک می کنند و سبب زیبایی و لطافت آنها می شوند. 

نحوه عملکرد کوکتل پدیکور

کوکتل پدیکور ها سرشار از پتاسیم ها و روغن های مفید هستند که سبب نرمی و لطافت و ترمیم پوست ترک خورده پا می شوند و پینه پا را به مرور زمان حذف می کنند.

جوش شیرین موجود در کوکتل پدیکور سبب از بین رفتن لایه ها و پوست های مرده پا می شود. 

اسانس موجود در کوکتل پدیکور سبب از بین رفتن بوی بد پا می گردد. 

ویژگی های فرمول کوکتل پدیکور فرمولسازان

1) حاوی رایحه خوش و از بین برنده بوی بد پا

2) حاوی روغن ها و ترکیبات مغذی

3) از بین برنده لایه های مرده و ترک پا

4) نرم کننده و تقویت کننده پوست پا

5) پاکسازی پوست پا

نحوه استفاده صحیح از کوکتل پدیکور

ابتدا مقداری آب گرم تهیه کنید زیرا کوکتل پدیکور در آب گرم به راحتی باز می شود و جوشش بیشتری دارد. بعد از حل شدن کامل کوکتل پدیکور, پاها را درون ظرف آب قرار دهید و اجازه دهید چند دقیقه بماند. بهتر است قبل از سرد شدن کامل آب, پاها را کاملا آبکشی کنید. 

مزایای استفاده از کوکتل پدیکور

مهمترین ویژگی کوکتل ها لایه برداری آنها و کمک به ترمیم زخم ها و ترک های پوست پا می باشد که این امر سبب نرم و لطیف شدن آنها می گردد. دومین ویژگی کوکتل ها از بین بردن بوی بد پاهاست. همچنین کوکتل ها سبب حذف باکتری ها و قارچ های پا می شوند که این موارد سبب ایجاد آرامش و احساس خوش می گردد.