مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون مام را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول مام, آموزش تولید مام,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون مام

فرمول مام

سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazanتاریخچه مام

اولین دئودورانتی که باکتری های ایجاد کننده بو را از بین می برد Mum نام داشت و در سال 1888 علامت تجاری آن به ثبت رسید. مام یک کرم مومی شکل بود و از اکسید روی برای مبارزه با بو استفاده می کرد. در آن زمان، دئودورانت ایده نسبتاً جدیدی بود، زیرا بیشتر زنان فقط از عطر برای بوی تازگی استفاده می کردند. اولین دئودورانت تجاری، مام، در اواخر قرن نوزدهم توسط مخترعی در فیلادلفیا، پنسیلوانیا، ادنا مورفی، معرفی و ثبت شد.

مام چیست

مام ماده ای است که برای جلوگیری یا پوشاندن بوی بدن ناشی از تجزیه باکتریایی تعریق، به عنوان مثال در زیر بغل، کشاله ران یا پاها، به بدن اعمال می شود و یا حتی در برخی موارد تعریق را از بین می برد.

نحوه عملکرد مام

بعضی از مام ها، به نام ضد تعریق، از تعریق جلوگیری می‌ کنند و با مسدود کردن غدد عرق در هر مکانی که عرق ناخوشایند یا ناایمن باشد، استفاده می شود و انوع دیگر دئودورانت‌ ها اجازه تعریق را می‌ دهند، اما از اثر باکتری‌ ها روی عرق جلوگیری می‌کنند، زیرا عرق انسان تنها زمانی بوی قابل‌ توجهی دارد که توسط باکتری تجزیه شود.

نمک های آلومینیوم به عنوان پایه تقریباً تمام ضد تعریق ها استفاده می شود. آلومینیوم در داخل غده عرق واکنش نشان می دهد و کلوئیدی تشکیل می دهد که از نظر فیزیکی از تعریق جلوگیری می کند.

الکل ها و ترکیبات مرتبط مانند پروپیلن گلیکول نیز می توانند هم اثرات خشک کنندگی و هم اثرات ضد باکتریایی داشته باشند.

ویژگی های فرمول مام فرمولسازان

1) ماندگاری بالا

2) از بین بردن تعریق و یا بوی بد حاصل از آن

3) دارای ترکیبات ضد باکتری

4) حاوی رایحه های متنوع و خوش

5) دارای انواع متنوع و مناسب با سلیقه های مختلف

نحوه استفاده صحیح از مام

ابتدا دوش بگیرید و خودتان را کاملا خشک نمایید و سپس مام را استفاده نمایید.

وجود موهای زاید ممکن است سبب تجمع باکتری و ایاد بوی بد گردد پس بهتر است قبل از مصرف مام, حتما اصلاح نمایید.

مزایای استفاده از مام

مام‌ های ضد تعریق می‌ توانند برای مدت زمان کوتاهی، فرآیند تعریق بدن را قطع کنند و همچنین بوی ناخوشایند آن‌ را به‌ دلیل عطر استفاده شده در آن نیز از بین ببرند. همچنین مام مانع از خیس شدن لباس و یا ایجاد لک بر روی آنها می گردد.

مام سبب نرم و لطیف و حتی روشن تر شدن پوست نیز می گردد.