مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون تینت لب را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی

می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید تینت لب, آموزش تولید تینت لب, مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون تینت لبفرمول تینت لب

سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan
جیمیل:
formulsazan@yahoo.com


تینت لب چیست

برای زیبا تر شدن لب ها محصولات مختلفی از جمله رژ لب, برق لب و تینت لب و ... وارد بازار شدند که همه این ها یک هدف دارند و آن هم زیباتر شدن چهره شماست. اما در این محصولات تفاوت های جزئی مشاهده می شود. تینت لب در واقع محصولی است که به لب ها رنگ و درخشندگی می دهد و بسیار سبک هستند. رنگ‌ های لب مات به بافت طبیعی لب‌ های شما اجازه می‌دهند در جلو و مرکز باقی بمانند و برجسته به نظر برسند و در تمام طول روز ماندگار هستند.

نحوه عملکرد تینت لب

تینت لب بدون سرب می باشد و از خشک و پوسته شدن لب ها جلوگیری می کند. این محصولات فاقد موم و روغن هستند و مانند رژ, چرب نیستند و پخش نمی شوند. بافت این محصولات ژل و یا مایع است. در تینت لب از طعم های مختلفی استفاده می شود و چون فاقد روغن و موم هستند, تلخ نیستند.

تفاوت تینت لب و رژ لب

رژ لب و تینت از لحاظ ظاهری مشابه هم هستند اما از نظر ساییدگی با هم تفاوت دارند. رژ لب معمولا یک لایه ضخیم از رنگ را روی لب ایجاد می کند که به راحتی نیز پاک می گردد اما تینت لب سبک تر و ماندگار تر و فاقد چسبندگی می باشد و جذب پوست می شود و درخشدگی خاصی نیز به لب می بخشد و روی لب ها احساس بی وزنی می کنید.

ویژگی های فرمول تینت لب فرمولسازان

1) داری وزن سبک

2) ماندگاری بالا و طولانی

3) درخشان کننده لب

4) قابلیت پخش شدن و محو مناسب

5) بدون ایجاد چربی روی لب و گونه

6) دارای رایحه مطبوع و متنوع

نحوه استفاده صحیح از تینت لب

قبل از اینکه لکه یا رنگ لب خود را بمالید، مطمئن شوید که لب‌ هایتان نرم و صاف هستند تا یکنواخت استفاده شود. از اسکراب لب برای از بین بردن هر گونه پوسته یا بافت زبر روی لب های خود استفاده کنید. یک لایه نازک از بالم لب را جهت آبرسانی روی لب ها بمالید و 5 دقیقه صبر کنید تا جذب شود. اکنون می توانید تینت لب را استفاده کنید.

جهت پاک کردن تینت لب از پاک کننده های آرایشی مبتنی بر روغن استفاده کنید.

مزایای استفاده از تینت لب

تینت لب نسبت به رژ لب نفوذ بهتری دارد در حالی که رژ ها سطحی هستند و همین امر سبب ماندگاری طولانی تر تینت می شود. تینت ها حاوی ترکیبات مغذی و تقویت کننده مانند عسل و آلوورا, روغن جوجوبا و روغن نارگیل برای لب ها می باشد.