مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون ژل ضد عفونی کننده دست را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول ژل ضد عفونی کننده دست, آموزش تولید ژل ضد عفونی کننده دست,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون ژل ضد عفونی کننده دست

فرمول ژل ضد عفونی کننده دست


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


ژل ضد عفونی کننده دست چیست

شستن دست ها باعث حذف کامل میکروارگانیسم ها می گردد. اما ضد عفونی کردن آنها با محلول ها و ژل های ضد عفونی به خصوص اگر درصد الکل آن ها کم باشد, تاثیر کمتری دارند و مواد شیمیایی مضر را به طور کامل پاک نمی کنند. ژل ضد عفونی کننده دست گزینه مناسبی برای حذف میکروب ها در نبود مواد شوینده است.

نحوه عملکرد ژل ضد عفونی کننده دست

ژل ضد عفونی کننده دست به حالت ژل و نیمه جامد اند و حاوی 65 الی 90 درصد الکل مانند اتانول، ایزوپروپانول یا n-پروپانول است. بسیاری از ضد عفونی‌ کننده‌ های دست همچنین حاوی نرم‌کننده‌ هایی مانند گلیسیرین هستند که پوست را نرم و لطیف می کند.

ویژگی های فرمول ژل ضد عفونی کننده دست فرمولسازان

1) از بین برنده اکثر عوامل میکروبی و پاتوژن های رایج

2) دارای خاصیت نرم کنندگی بالا

3) اثر بخشی بالا و سریع

4) جلوگیری ار انتقال ویروس ها و باکتری ها

5) فاقد ترکیبات سمی

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از ژل ضد عفونی کننده دست

معمولا عواملی مانند نوع و غلظت ژل, نحوه استفاده و مدت زمان آن در اثر بخشی این ژل ها اهمیت دارد. ابتدا مقداری از ژل ضد عفونی کننده را بر روی دست ها بریزید و 30 ثانیه بین انگشت ها و دست ها بمالید و اجازه دهید در هوای آزاد خشک شود.

مزایای استفاده از ژل ضد عفونی کننده دست

در مواردی که به آب و محصولات شوینده در دسترس نباشد, ژل های ضد عفونی کننده راحت ترین روش برای بهداشت و رفع میکروب ها می باشد. این محصولات اکثریت میکروب ها و عوامل بیماری زا را از بین برده و هیچ گونه خشکی و پوسته پوسته شدنی ایجاد نمی کنند. این ترکیبات با محیط زیست سازگار می باشند.

معایب استفاده از ژل ضد عفونی کننده دست

اکثر ضد عفونی‌ کننده‌ های دست, در برابر اسپور های باکتریایی، ویروس‌ های بدون پوشش (مانند نوروویروس)، و انگل‌های انسدادی (مانند ژیاردیا) نسبتاً بی‌ اثر هستند.

این ژل ها قابل اشتعال اند و بلعیدن آن ها سبب مسمومیت می گردد.