مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون عطر مو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید عطر مو, آموزش تولید عطر مو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون عطر مو

فرمول عطر مو


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazanعطر مو چیست

مراقبت از مد امری مهم و حیاتی در دنیای مد و زیبایی است. عطر مو یا مه مو یک محصول آرایشی است که اصطکاک بین مو و الیاف پارچه را از بین می برد و سطح مو را روان و نرم می کند و سبب از بین رفتن زبری و ضخامت مو می شود و موها را شاداب کرده و سبب تقویت مو و پوست سر می گردد. همچنین عطر مو, رایحه دلنشینی به موهای شما می بخشد.

نحوه عملکرد عطر مو

عطر مو به عنوان محصول مبتنی بر آب طراحی شده است و حاوی سیلیکون های حلال در آب است و مانند الکل های موجود در عطر ها, مو را خشک نمی کند. عطر مو حاوی ترکیباتی ماننده رز هیدروسل است که سبب ایجاد رایحه و نرمی مو می شود. اسید آمینه ابریشم نیز محلول در آب هست و وارد کوتیکول مو شده و سبب جذب رطوبت می شود. 

ویژگی های فرمول عطر مو فرمولسازان

1) حاوی رایحه دلنشین

2) حاوی ترکیبات مغذی

3) تقویت کننده پوست و موی سر

4) نرم کننده و حالت دهنده مو

5) آب رسان

6) رفع خشکی, گره و وزی مو

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از عطر مو

عطر مو معمولا به صورت اسپری استفاده می شود. بهتر است از عطر مو روی موهای مرطوب استفاده شود تا با همان حالت خشک شود. هر چند که می توان از آن روی موی خشک هم استفاده کرد. این محصول به دلیل چرب و چسبناک نبودن نیاز به آبکشی ندارد. این محصول را می توان در طول روز تا دو بار استفاده نمود. از عطر مو به عنوان آخرین مرحله برای مو استفاده می گردد.

مزایای استفاده از عطر مو

عطر معمولی به دلیل اینکه حاوی الکل می باشد سبب زبری و خشک شدن مو می گردد. اما استفاده از عطر مو مخصوص سبب ایجاد نرمی, مقاومت در مو و محافظت از آن در مقابل باد و گرما می گردد. همچنین ترکیبات مغذی در عطر مو سبب تقویت پوست و موی سر می گردد. رایحه خوش داخل عطر مو به سرعت موها را پاکسازی می کند. این محصول برای موهای شکننده و آسیب دیده نیز توصیه می شود.