مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون ژل لاک را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی

می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول ژل لاک, آموزش تولید ژل لاک,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون ژل لاک

فرمول ژل لاک

سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazanژل لاک چیست

ژل لاک محصولی است که در آن از ژل نرم به شکل لاک استفاده می شود. لاک ژل مانند یک روکش روی ناخن عمل می کند که حداقل 2 الی 4 هفته ماندگاری دارد. ژل لاک سبب می شود ناخن‌ هایی با درخشندگی بالا بدون بریدگی، پوسته شدن یا ترک خوردن داشته باشید. این محصول مایع است و نیاز به ترکیب شدن ندارد.

نحوه عملکرد ژل لاک

لاک ژل باید تحت نور UV یا LED خشک شود. این امر زمانی اتفاق می‌ افتد که آغازگر های عکس درون ژل در معرض طول موج‌ های خاص نور UV یا LED قرار می‌گیرند. این واکنش شیمیایی که پلیمریزاسیون نام دارد، ژل نرم و مایع را به ژل سخت و جامد تبدیل می کند. پس از پخت، یک لایه چسبنده به نام لایه بازدارنده, روی ژل جامد باقی می ماند. چسبندگی نتیجه اکسیژن موجود در هوا است که از خشک شدن لایه سطحی ژل پلیمریزاسیون جلوگیری می کند. هر گونه چسبندگی باقی مانده روی ناخن به راحتی با پاک کردن با دستمال مرطوب بدون پرز آغشته به الکل غلیظ بالا مانند الکل مالشی پاک می شود.

ویژگی های فرمول ژل لاک فرمولسازان

1) دارای غلظت مناسب

2) دوام و ماندگاری بالا

3) درخشان و براق و کیفیت بالا

4) سرعت خشک شدن مناسب

5) فاقد ترکیبات مضر برای ناخن

نحوه استفاده صحیح از ژل لاک

ابتدا ناخن ها را مانیکور کرده و فرم دهی می کنیم.سپس بستر ناخن را با بافر زبر می کنیم. سپس آن را با پد تمیز می کنیم. بیس کات را به عنوان بیس می زنیم و بعد, دو لایه ژل لاک و سپس یک لایه شاین برای روی آن استفاده می گردد. هر کدام از مراحل باید به مدت 60 ثانیه زیر دستگاه یووی خشک گردد. جهت تقویت کوتیکول ناخن می توان از روغن کوتیکل استفاده کرد.

جهت برداشتن ژل لاک می توانید از سوهان استفاده کنید.

مزایای استفاده از ژل لاک

ژل لاک سبب درخشش طبیعی و براق شدن ناخن می گردد و ماندگاری طولانی حداقل 14 روز دارد. رنگ لاک مانند لاک معمولی از بین نمی رود.
نیاز به زمان برای خشک شدن ندارد، بنابراین نگران لکه شدن یا خراب شدن مانیکور خود نباشید.
تکنیک برداشتن سریع که شامل پوشش های استون می شود باعث خشکی، نازک شدن یا پاره شدن ناخن ها نمی شود.

معایب استفاده از ژل لاک

این محصول فقط بر روی ناخن قابل استفاده است و برای افرادی ناخن های ضعیف و خیلی کوتاه دارند مناسب نیست.

برای خشک شدن حتما نیاز به اشعه یووی می باشد و همچنین هزینه آن نسبت به لاک های معمولی بیشتر می باشد.