مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون مایع بوگیر فاضلاب را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید مایع بوگیر فاضلاب, آموزش تولید مایع بوگیر فاضلاب,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون مایع بوگیر فاضلاب

فرمول مایع بوگیر فاضلاب


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan

600

مایع بوگیر فاضلاب چیست

هر مکان یا فرآیندی که در آن فاضلاب جمع‌آوری، انتقال یا تصفیه می‌شود، سبب ایجاد و انتشار بوهای مزاحم در محیط اطراف می شود. این وضعیت زمانی رخ می دهد که انتقال اکسیژن به فاضلاب محدود باشد. در حالت بی هوازی، میکروب های موجود در فاضلاب فاقد اکسیژن محلول برای تنفس هستند و در نتیجه یک وضعیت بی هوازی یا "عفونی کننده" ایجاد می شوند که محصول نهایی آن سولفید هیدروژن می باشد.

مایع بوگیر فاضلاب شامل انواع ترکیبات شیمیایی می باشد که سبب از بین رفتن این بو می گردد.

نحوه عملکرد مایع بوگیر فاضلاب

مایع‌ بوگیر فاضلاب حاوی ترکیبات اکسید کننده همچون پتاسیم پرمنگنات یا پروکسید هیدروژن هستند. ترکیبات فوق باعث خواهند شد بوی ناخوشایند اکسید شده و در نهایت منجر به از بین رفتن بوی بد می‌شود. در برخی از این مایع ها, آنزیم های مختلفی جهت تجزیه باکتری ها و مواد آلی استفاده می شود که سبب حذف بو می گردد.

ویژگی های فرمول مایع بوگیر فاضلاب فرمولسازان

1) از بین برنده بوی بد فاضلاب

2) از بین برنده میکروب ها و باکتری ها

3) از بین برنده رسوب ها, جرم ها و چربی ها

4) دارای رایحه قوی

نحوه استفاده صحیح از مایع بوگیرفاضلاب

ابتدا مقداری از مایع بوگیر را در قسمت خروجی سینک ظرفشویی و یا چاه توالت و حمام ریخته و بعد از 15 الی 20 آب را کم فشار باز می کنیم تا کلیه رسوبات و میکروب ها و چربی از داخل لوله ها و دیواره ها پاک شود.

مزایای استفاده از مایع بوگیر فاضلاب

مایع بوگیر از تجمع چربی ها و رسوبات در دیواره لوله ها در طی زمان, جلوگیری کرده و از گرفتگی و بوی بد حاصل از میکروب ها جلوگیری می کند. همچنین لوله ها عمر طولانی تر می کنند.