مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون اسلایم را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی

می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول اسلایم, آموزش تولید اسلایم,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون اسلایم

فرمول اسلایم


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan

600


اسلایم چیست

اسلایم برای چندین دهه یک پروژه علمی محبوب بوده است که به بچه ها در مورد ویسکوزیته، پلیمر ها و واکنش های شیمیایی آموزش می دهد. اسلایم، مخلوطی از چند ماده است که با هم ترکیب می‌شوند و یک ماده پلیمری را ایجاد می‌کنند که بسته به نحوه بازی کردن با آن، هم مانند جامد و هم مایع عمل می‌کند.

نحوه عملکرد اسلایم

اسلایم یک ماد بازی حسی منحصر به فرد است که معمولاً از پلی وینیل الکل، محلولی مانند چسب سفید و یون‌های بورات تشکیل شده است که معمولاً در بوراکس یافت می‌شود. هنگامی که چسب با یون‌های بورات واکنش می‌دهد، یک سیال غیر نیوتنی غلیظ و چسبنده ایجاد می‌کند، به این معنی که نه مایع است و نه جامد.

ویژگی های فرمول اسلایم فرمولسازان

1) خاصیت کشسانی بالا

2) دارای بافت نرم و لطیف و ضخیم

3) غیر سمی

4) حاوی رایحه خوش

5) عدم ایجاد التهاب و مسمومیت

نحوه استفاده صحیح از اسلایم

با استفاده از شابلون می توانید طرح ها و حروف ها و نماد های مختلفی را روی اسلایم ایجاد کنید و به کودکان خود آموزش دهید. همچنین می توانید اسباب بازی مورد علاقه کودک را درون اسلایم پنهان کرد تا آن را پیدا کند. با حرکت مداوم اسلایم بین انگشستان دست سبب تقویت سیستم عصبی و عضلانی خود شوید. می توانید اسلایم را درون ظرف در بسته و درون یخچال نگه داری کنید تا ماندگاری آن افزایش یابد.

مزایای استفاده از اسلایم

استفاده از اسلایم ها سبب تقویت سیستم عصبی و همچنین تقویت عضلات دست می گردد. این محصول سبب افزایش نشاط و سرگرمی در کودکان و بزرگسالان و رشد خلاقیت و نبوغ می شود و به آموزش و یادگیری آنها کمک می کند. همچنین با هماهنگی چشم و دست به بیماران پارکینسون کمک می کند.

معایب استفاده از اسلایم

برخی از این محصولات 4 برابر بیشتر از حد مجاز عنصر بور دارند که ممکن است سبب التهاب و استفراغ در کودکان شود. همچنین عنصر بور سبب مسمومیت و لرزش و سردرد می شود.