مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون محلول تقویت مژه و ابرو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید محلول تقویت مژه و ابرو, آموزش تولید محلول تقویت مژه و ابرو, مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون محلول تقویت مژه و ابرو

فرمول محلول تقویت مژه و ابرو

سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan

محلول تقویت مژه و ابرو چیست

عوامل مختلفی شبیه ضعیف شدن و ریزش موی ابرو و مژه می شود. محلول تقویت مژه و ابرو نوعی محلول تقویتی جهت رشد و پرپشتی موها می باشد. این محلول حاوی ویتامین ها، عصاره های گیاهی و سایر مواد طبیعی است. این سرم باعث رشد مژه ها می شود و در عین حال باعث می شود مژه ها بلندتر، تیره تر و قوی تر شوند. این محلول ها از شکسته شدن و پوسته پوسته شدن ابرو ها نیز جلوگیری می کند.

نحوه عملکرد محلول تقویت مژه و ابرو

محلول تقویت مژه و ابرو حاوی انواع ترکیبات و عصاره های گیاهی و انواع ویتامین های موثر در رشد و تقویت مو می باشد. این ترکیبات فوکیکول های مو را تحریک کرده و سبب رشد و ضخامت مو می شوند. ترکیبات ترمیم کننده موجود در این محلول ها سبب باز سازی مژه های آسیب دیده نیز می گردد و ترکیبات آبرسان آن مانع خشکی مو می شود.

ویژگی های فرمول محلول تقویت مژه و ابرو فرمولسازان

1) کاهش ریزش موی ابرو و مژه

2) افزایش سرعت رشد

3) افزایش ضخامت و تراکم مو

4) آبرسان مو

5) ترمیم موهای آسیب دیده

6) ضدد التهاب و ضد قارچ

7) حاوی عصاره های گیاهی

نحوه استفاده صحیح از محلول تقویت مژه و ابرو

ابتدا ابرو ها و مژه های خود را کاملا شسته و از هر گونه آلودگی پاک کنید. سپس به مدت 3 ماه محلول را به مژه ها و ابروهای خود بمالید و پس از آن یک روز در میان از محلول استفاده نمایید.

مزایای استفاده از محلول تقویت مژه و ابرو

مصرف این محلول ها موهای ابرو و مژه را تقویت کرده و مانع از ریزش و شکستگی مو می گردد و با استفاده از این محصولات دیگر نیازی به اکستنشن نمی باشد. این محلول ها ضخامت و حجم مو را افزایش می دهد وظاهری زیبا به چهره شما می دهد.