مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون لوسیون بدن را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول لوسیون بدن, آموزش تولید لوسیون بدن,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون لوسیون بدن

فرمول لوسیون بدن


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تاریخچه لوسیون بدن

بومیان استرالیا از چربی خاصی که مخصوص پرنده بود استفاده می کردند. جالینوس، پزشک یونانی اولین کرم سرد که ترکیبی از آب، روغن زیتون، موم زنبور عسل و روغن‌ های گل برای حفظ رطوبت پوست بود, را ایجاد کرد.

آمریکایی‌ ها گوشت خوک را کشف کردند که برای قرن‌ها جزء مرطوب‌ کننده‌ های پوست و برای رفع خشکی پوست بوده است.

بعد ها وازلین اختراع شد و پایه ای برای انواع مرطوب کننده ها شد.

بعد ها آنیتا رادیک لوسیون بدن را ساخت که از انواع روغن ها ایجاد شده بود.

لوسیون بدن چیست

لوسیون بدن یک محصول موضعی و مراقبتی است که سبب آبرسانی و مرطوب سازی پوست بدن می شود و از خشکی و پیری زودرس جلوگیری کرده و حاوی رایحه خوش می باشد. لوسیون ها نسبت به کرم ها حاوی آب بیشتری هستند و به این ترتیب مقدار بیشتری از رطوبت را تامین می کنند و چسبناک ترند.

نحوه عملکرد لوسیون بدن

لوسیون ها حاوی ترکیبات مختلفی اند. سرامید ها مولکول های لیپیدی هستند که در غشای سلول های پوست یافت می شوند و به جلوگیری از از بین رفتن رطوبت کمک می کنند. سرامید ها به حفظ و بازیابی عملکرد مانع پوست کمک می کنند و رطوبت را می بندند.
اسید های چرب ضروری سوخت مورد نیاز سلول ها را برای انجام فرآیند های بیولوژیکی فراهم می کنند. بدن به خودی خود اسید های چرب ضروری تولید نمی کند، بنابراین لوسیون بدن می تواند آن را تامین کند. پوست برای عملکرد مرطوب کنندگی و حفظ سلامت و درخشندگی خود به این سوخت نیاز دارد.
گلیسیرین، گلیکول ها و پلیول ها از دیگر ترکیبات اند که این مواد دارای قدرت خاصی در جذب و حفظ رطوبت هستند و در صابون ها و پاک کننده ها ضروری هستند.
مولکول هیالورونیک اسید حدود 1000 برابر وزن خود آب جذب می کند. این ماده یک عمل آبرسانی سریع و موثر را ارائه می دهد که کلاژن و الاستین را مرطوب می کند. اگر پوست چرب دارید.

ویژگی های فرمول لوسیون بدن فرمولسازان

1) نرم کننده و آبرسان قوی

2) تامین کننده اسید های چرب

3) دارای بافت سبک و نرم

4) حاوی رایحه خوش

5) رفع خشکی و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از لوسیون بدن

ابتدا سعی کنید لوسیون را مناسب با نوع پوست خود انتخاب کنید تا بیشترین کارایی را داشته باشد. بهترین زمان استفاده از لوسیون های بدن بعد از استحمام است که منافذ پوست باز هستند و آلودگی ها و چربی های روی آن پاک شده اند.

اکنون بعد از خشک کردن پوست مقداری از لوسیون را روی دست ریخته و به آرامی روی بخش های مختلف پوست بمالید تا جذب شود.

مزایای استفاده از لوسیون بدن

بهترین گزینه برای پوست های حساس و خشک استفاده مداوم از لوسیون ها است. لوسیون ها چرب نیستند و حاوی ترکیبات آبرسان فراوانند که پوست را نرم و لطیف می کنند. لوسیون ها حاوی ترکیبات ضد پیری و ضد چروک هستند و برای رفع پینه بسیار کار آمدند.

لوسیون ها خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش داده و روند پیری را کند می کنند.