مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون صابون ابرو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول صابون ابرو, آموزش تولید صابون ابرو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون صابون ابرو

فرمول صابون ابرو

سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazanصابون ابرو چیست

داشتن ابرو های مرتب و ضخیم و طبیعی چهره شما را جذاب تر می کند. صابون ابرو برای لیفت و مرتب کردن ابروهای بلند و پرپشت به سمت بالا استفاده می شود و ماندگاری قابل توجهی دارد. این محصول فاقد رنگدانه است و برای ابرو های خالی و کم پشت مناسب نیست.

نحوه عملکرد صابون ابرو

ژل ابرو چون بر پایه آب است دوام کمتری نسبت به صابون ابرو دارد. صابون ابرو معمولا پی اچ پایینی دارد و مانع ریزش ابرو می گردد و داخل آن از گلیسیرین استفاده شده است.

گلیسیرین نوع خاصی از لیپید یا یک مولکول روغنی است که می‌ تواند سطح موها را بپوشاند تا تک تک تارهای مو کمی پرتر به نظر برسد.

ویژگی های فرمول صابون ابرو فرمولسازان

1) لیفت کننده ابرو

2) دوام و ماندگاری بالا

3) حجم دهنده و تقویت کننده ابرو

4) دارای پی اچ سازگار با پوست

5) حاوی گلیسیرین و ترکیبات مغذی

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از صابون ابرو

ابتدا فرچه مخصوص را کمی نمدار کنید و به صابون ابرو بمالید. سپس ابرو ها را به سمت بالا شانه و مرتب کنید و اجازه دهید خشک شود.

مزایای استفاده از صابون ابرو

صابون ابرو در مقایسه با ژل ابرو ماندگار تر است زیرا ژل ابرو پایه آب است و در مقابل رطوبت و عرق پوست دوام کمتری دارد. اما صابون ابرو به دلیل دارا بودن گلیسیرین دوام بیشتری دارد. صابون ابرو در مقابسه با سایر روش های لیفت قیمت پایین تری دارد و استفاده از آن آسان و ایمن می باشد.

معایب استفاده از صابون ابرو

صابون ابرو در برخی مواقع ممکن است سبب سوزش و تحریک پوست شده و واکنش آلرژیک ایجاد کند. همچنین در اثر تعریق پوست ممکن است بخشی از صابون ابرو وارد چشم شده و سبب سوزش شود.