مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون کرم دور چشم را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول کرم دور چشم, آموزش تولید کرم دور چشم,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون کرم دور چشم

فرمول کرم دور چشم


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تاریخچه کرم دور چشم

گونگ جین بیدان، دستور العملی مخفی از دربار سلطنتی باستان که برای امپراتور و خانواده سلطنتی استفاده می شد را داشت که شامل 6 ماده ارزشمند از قبیل شاخ جوان، توت آسیایی، چوب سگ، آویشن وحشی، پوست درخت، جینسنگ سیبری، ریشه کره ای و شاخه های بامبو چینی بود. این ترکیبات سبب افزایش خاصیت ارتجاعی و افزایش گردش خون در پوست می شدند.

کرم دور چشم چیست

پوست اطراف چشم بسیار نازک تر و حساس تر از سایر نواحی بدن می باشد. عوامل محیطی و اشعه خورشید می تواند سبب ایجاد چین و چروک در اطراف چشم شود. کرم دور چشم یک محصول مراقبتی است که چین و چروک های اطراف چشم را از بین برده و خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد و به این ترتیب از پیری زودرس جلوگیری می کند. کرم های دور چشم حاوی روغن ها و ترکیبات مغذی هستند که پف و تیرگی دور چشم را کاملا از بین می برند و بافت آن را سفت و شاداب می کنند.

نحوه عملکرد کرم دور چشم

کرم دور چشم, پوست اطراف چشم را مرطوب نگه می دارد و از خشکی آن جلوگیری می کند. کرم های دور چشم حاوی سرامید, اسید هیالورونیک و کافئین می باشند که دارای خاصیت آبرسانی و ضد پیری می باشند. پپتید ها نیز می توانند سبب تحریک کلاژن شوند. ترکیباتی نظیر ویتامین C روشن کننده و ضد پیری می باشند.

تفاوت کرم دور چشم و آبرسان صورت

کرم های دور چشم مقدار رطوبت بیشتری نسبت به آبرسان های معمولی دارند. همچنین ممکن است کرم های آبرسان صورت ترکیباتی با غلظت بالاتری داشته باشند که برای پوست حساس اطراف چشم مناسب نباشد.

کرم های دور چشم ممعمولا بافت ضخیم تری دارند تا رطوبت رسانی بیشتری انجام دهند و ترکیبات موثرتری نظیر ویتامین C و اسید هیالورونیک دارند. همچنین انواع تست ها را برای عدم ایجاد حساسیت پشت سر می گذارند.

ویژگی های فرمول کرم دور چشم فرمولسازان

1) از بین برنده چین و چروک اطراف چشم

2) از بین برنده پف و تیرگی اطراف چشم

3) افزایش خاصیت ارتجاعی پوست

4) حاوی ترکیبات مغذی پوست

5) دارای خاصیت آبرسانی بالا

6) ایجاد لایه ای محافظ در مقابل عوامل بیرونی

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از کرم دور چشم

کرم دور چشم را در هر سنی می توان استفاده کرد. ابتدا پوست خود را کاملا تمیز کنید. سپس مقداری از کرم را با انگشت اشاره روی پوست اطراف چشم, پلک و استخوان ابرو ماساژ دهید تا کاملا جذب شود. این کار را دو بار در روز تکرار کنید. از تماس مستقیم این محصول با چشم خود داری کنید.

مزایای استفاده از کرم دور چشم

کرم های دور چشم خطوط پنجه کلاغی دور چشم را از بین می برند و یک سد محافظتی جهت ممانعت از عوامل محیطی مانند سرما, گرما و اشعه خورشید ایجاد می کنند تا از تبخیر رطوبت و ایجاد خشکی پوست جلوگیری شود. استفاده مداوم از این کرم ها, روند پیری پوست را کند می کند و پوستی شاداب به ارمغان می آورد.

معایب استفاده از کرم دور چشم

کرم های دور چشم را نباید بیش از حد مصرف کرد زیرا سبب تجمع روغن ها و ترکیبات زیر بافت مرده پوست شده و برآمدگی ایجاد می کنند. همچنین عدم وجود ترکیبات استاندارد و نگه دارنده های مضر در برخی از این محصولات ممکن است سبب ایجاد حساسیت و خارش شود.