مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون کراتین برزیلی را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید کراتین برزیلی, آموزش تولید کراتین برزیلی, مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون کراتین برزیلی

فرمول کراتین برزیلی


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazanکراتین برزیلی چیست

پروتئین اصلی موها کراتین هست. هنگامی این کرتین کم شود مو آسیب پذیر و خشک می گردد. کراتین درمانی و یا کراتین برزیلی نوع محصول مراقبتی است که با روش شیمیایی روی موها استفاده می شود که سبب صاف شدن و کاهش موخوره و افزایش براقیت آنها می شود و زمان خشک شدن مو را کاهش می دهد. این محصول حجم موهای وزدار را کاهش می دهد و سبب لطافت آنها می گردد.

نحوه عملکرد کراتین بریزیلی

کراتین برزیلی سلول‌ هایی را که روی هم قرار می‌گیرند و رشته‌ های مو را تشکیل می‌ دهند، صاف می‌ کند، که به معنی موهای قابل کنترل‌ تر و وز شدن کمتر است. این امر باعث می شود موها ظاهری براق و سالم داشته باشند. جایگزین فرمالدیید, صاف کننده های دایمی تر, ترکیبات آمونیوم تیوگلیکولات و هیدروکسید سدیم هستند که پیوند های مو را می شکنند. این امر نتایج دائمی را به همراه دارد، اما همچنین می‌تواند باعث ایجاد مرحله رشد نامناسب با رشد موهای درمان نشده در ریشه‌ ها شود.

ویژگی های فرمول کراتین برزیلی فرمولسازان

1) صافی و احیای مو تا 95 درصد

2) بدون گاز و بو

3) بدون استفاده از فرمالین

4) ماندگاری تا شش ماه

5) مناسب برای موهای آسیب دیده و سالم

6) قدرت درمان مو و رفع موخوره

نحوه استفاده صحیح از کراتین برزیلی

ابتدا موها را کامل شسته و سپس خشک می کنیم. سپس این محصول را روی لایه های نازک مو قرار می دهیم و 30 دقیقه اجازه می دهیم که کراتین روی مو بماند و سپس با استفاده از اتوی مو, روی آن را مهر و موم می کنیم تا قابت بماند. این فرآیند زمان بر بوده و چندین ساعت طول می کشد. پس از کراتین باید از شامپو های مخصوص کراتین جهت شستشو استفاده شود که مو خشک و زمخت نشود.

درمان کراتینه نباید بیش از سه بار در سال انجام شود، زیرا با گذشت زمان ممکن است به مو آسیب برساند.

مزایای استفاده از کراتین برزیلی

کراتین سبب صاف و براق شدن موها می گردد و موها را از خشکی و وزی و گره نجات می دهد. کراتین همچنین می‌ تواند با چسباندن موقت موها به هم، ظاهر مو را زیباتر نشان دهد.
در صورت مراقبت صحیح از موها, این محصول به مدت شش ماه روی مو ماندگاری دارد.
کراتین مدت زمان خشک شدن مو را کاهش می دهد و موها سریعتر خشک می شوند و سبب سالم تر بودن مو می گردد زیرا می‌ توانید آنها را بیشتر با هوا خشک کنید و از آسیب گرما محافظت کنید.
کراتین می تواند مو ها را تقویت کند تا به راحتی از بین نرود. این امر می‌ تواند باعث شود که موها سریع‌ تر رشد کنند، زیرا نوک موها از بین نمی‌ روند و موخوره نیز نمی گیرند.

معایب استفاده ار کراتین برزیلی

یکی از معایب کراتینه کردن مو, ریزش مو و چزب شدن یش از اندازه آن هست که به دلیل اجرای نادرست کراتین ایجاد می گردد. همچنین از بین رفن درخشندگی موها به دلیل دیر شستن آنها نیز یکی دیگر از مشکلات کراتین کردن مو می باشد که باید مو در زمان بندی مناسب شسته شود تا درخشان بماند.