مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون پودر دکلره را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول پودر دکلره, آموزش تولید پودر دکلره,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون پودر دکلره

فرمول پودر دکلره


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


پودر دکلره چیست

دکلره پودری است که با آن می توان موها را بی رنگ کرد. برای بی رنگ کردن موها از دکو کرم یا کرم دکلره هم می توانید استفاده کنید.

نحوه عملکرد پودر دکلره

 دکلره از مواد پر اکسید ساخته شده، که این مواد می تواند سبب بی رنگ کردن موها شوند. پودر دکلره یک ماده شیمیایی است که رنگدانه های طبیعی را از تارهای موی شما بیرون می کند.هنگامی  که مواد شیمیایی فعال می شوند، پودر دکلره به طور طبیعی گرما تولید می کند. از آنجا که ریشه های مو به سر نزدیکتر است، از سایر قسمتهای مو، گرم تراست. بنابراین ریشه ی موها به احتمال زیاد به دلیل گرمایی که از پوست سر شما منتشر می شود، بهتر از سایر  قسمتهای مو روشن می شوند. محلول قلیایی دکلره شامل آمونیاک، آب خالص و ماده‌ های شلات کننده بوده و بخشی از آن را آب تشکیل داده است. برای تولید محلول قلیایی آب خالص را حرارت و ترکیبات را به فرمول اضافه می‌ کنند و بعد از آن که سرد شد آمونیاک را اضافه کرده و محلول را در جای خنک نگهداری می‌کنند. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که دکلره باید در کنار اکسیدان استفاده شود، چنانچه دکلره را با آب مخلوط کنید، دکلره فعال نخواهد شد.

انواع پودر دکلره

پودر دکلره سفید: این پودر برای اشخاصی که موهای حساس، شکننده و از قبل رنگ شده هستند، مناسب است زیرا ضعیف­ ترین نوع دکلره می باشد.

پودر دکلره آبی: این پودر معمولاً برای اشخاصی که موهای سالم ­تر وقوی تری هستند، مورد استفاده قرار می­ گیرد پودر آبی از پودر سفید قوی­ تر می باشد بنابراین در استفاده آن باید توجه بیشتری کرد.

پودر دکلره بنفش: این نوع اثر بسیار ضعیف و ملایمی دارد. بهتر است برای موهای صورت و بدن مورد استفاده قرار گیرد و یا موهای سر که بسیار حساس هستند.

ویژگی های فرمول پودر دکلره فرمولسازان

1) عدم تولید گاز

2) عدم تولید کف در ترکیب با اکسیدان

3) عدم آسیب به موها

4) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از پودر دکلره

چند روز قبل از دکلره مو استحمام نکنید تا چربی مو حفظ شود. سپس قسمت هایی از پوست را که ممکن است با دکلره در تماس باشد با کرم چرب کنید. 

متناسب با حجم مو, محلول دکلره درست کنید. ابتدا موها رو از فرق عقب و جلو باز کنید و ب 4 دسته تقسیم کنید. شروع کار از موهای عقب و از سمت ساقه به ریشه می باشد. هنگامی که موها به پایه مورد نظر رسید موها را با شامپو شسته و با حوله خشک می کنیم و بعد از نیم ساعت استراحت, رنگ موی مورد نظر را روی مو قرار می دهیم و 10 الی 15 دقیقه صبر می کنیم تا مو رنگ بگیرد و سپس آبکشی کنید. 

مزایای استفاده از پودر دکلره

اولین و مهمترین مزیت دکلره کردن این هست که رنگ موهای بدن و صورت را فوق العاده روشن کرده و به رنگ طلایی روشن تبدیل می کند. این موضوع باعث می شود تا موهای صورت و یا بدن شما فقط از فاصله خیلی نزدیک دیده شود. این فرایند فقط 10 تا 15 دقیقه طول می کشد و فرقی نمی کند موهای ضخیم، نازک، پر رنگ، کوتاه یا بلند داشته باشید زیرا به طور کامل رنگ موهای بدن و صورت رو روشن می کند.

معایب استفاده از پودر دکلره

در برخی از موارد استفاده از دکلره برای بدن یا صورت می تواند باعث ایجاد جوش های ریز، قرمزی، التهاب، سوختگی و یا آسیب های دیگر روی پوست شود. به همین دلیل هست که توصیه می شود قبل از استفاده از پودر دکلره، حتما مقدار کمی از اون رو بر روی پوست بازو تست کنید تا متوجه حساسیت پوست به دکلره شوید. البته باید 24 تا 48 ساعت صبر کنید تا واکنش آلرژیک پوست نسبت به دکلره مشخص شود.