مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون فوم اصلاح ریش را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول فوم اصلاح ریش, آموزش تولید فوم اصلاح ریش,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون فوم اصلاح ریش

فرمول فوم اصلاح ریش


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تاریخچه فوم اصلاح ریش

نخستین بار سومری‌ ها از چربی‌ های حیوانی و خاکستر چوب برای ساختن صابون‌ های اولیه استفاده می‌ کردند که آن‌ها را قبل از تراشیدن روی ریش خود می‌ مالیدند. مصریان باستان احتمالاً اولین فرهنگی بودند که از چربی ها و روغن های حیوانی به عنوان روان کننده برای تیغ های برنزی استفاده می کردند. صابون های مخصوص اصلاح در اوایل قرن نوزدهم در انگلستان تولید شدند. اولین کرم اصلاح بدون برس و از قبل کف شده، در سال 1925 در آمریکا معرفی شد.

فوم اصلاح ریش چیست

اصلاح صورت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تماس تیغ با پوست هنگام تراشیدن ریش ممکن است سبب خراش, بریدن پوست و سوزش شود. فوم اصلاح ریش محصولی است که وقتی روی پوست قرار می گیرد آن را مرطوب کرده و سبب حرکت روان تیغ می گردد و اصلاح را آسان و راحت می کند.

نحوه عملکرد فوم اصلاح ریش

فوم های اصلاح حاوی سورفکتانت هستند که کف فراوان ایجاد می کنند و سبب لیز شدن پوست و نرم شدن تارهای مو می گردد. در واقع سورفکتانت ها دارای یک سر آبدوست می باشند که کف تولید می کند و یک سر آبگریز دارند که بخش آبگریز سورفکتانت تأثیر بیشتری بر کل مولکول دارد، بنابراین مقاومت بیشتری در برابر انحلال در آب ایجاد می‌ کند و در نتیجه کف مدت زمان بیشتری روی پوست می ماند.

ترکیباتی نظیر ایزو بوتان سبب ایجاد حباب اضافی می شود که سبب کرکی شدن بیشتر فوم اصلاح می گردد.

ویژگی های فرمول فوم اصلاح ریش فرمولسازان

1) دارای بافت کرکی و سبک

2) دارای کف فراوان

3) نرم کننده مو و پوست

4) ایجاد لطافت و نرمی پوست

5) مناسب برای انواع پوست ها

6) در حال توید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از فوم اصلاح ریش

ابتدا مقداری از فوم اصلاح را بر روی پوست خود اسپری کنید و سپس آن را به صورت یکنواخت پخش کنید. حال با استفاده از تیغ صورت خود را اصلاح کرده و سپس با آب ولرم بشویید. بهتر است بعد از خشک کردن صورت از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

مزایای استفاده از فوم اصلاح ریش

پوست در حالت عادی خشک می باشد و موهای آن ضخیم و سفت هستند در نتیجه ممکن است حین عمل اصلاح, پوست دچار خراش و سوزش و بردیدگی شود. فوم های اصلاح در واقع سبب آبرسانی, نرم شدن تارهای مو و لیز شدن پوست و در نتیجه اصلاح راحت می شوند. همچنین فوم ها حاوی ترکیبات و ویتامین های مغذی پوست می باشند. استفاده از فوم ها بسیار راحت و آسان و سریع نیز می باشد.

فوم های اصلاح در مقایشه با ژل ها قیمت مناسب تری دارند و آبرسانی آن ها بیشتر از ژل می باشد. همچنین تیغ اصلاح به دلیل درگیری کمتر با فوم, به شستشوی کمتری در مقایسه با ژل نیاز دارد.