مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون کرم ضد جوش را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول کرم ضد جوش, آموزش تولید کرم ضد جوش,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون کرم ضد جوش

فرمول کرم ضد جوش


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


کرم ضد جوش چیست

هنگامی که چربی ها زیر پوست مسدود می شوند, باکتری های مولد جوش, از آنها تغذیه می کنند و سبب ایجاد التهاب و جوش و آکنه می شوند.

کرم ضد جوش با کنترل چربی پوست, سبب تسکین این التهابات و رفع چربی های مورد نیاز باکتری ها شده و به این ترتیب از بروز آکنه جلوگیری می کنند.

نحوه عملکرد کرم ضد جوش

برخی از کرم های ضد جوش با از بین بردن باکتری های مولد آکنه عمل می کنند. برخی دیگر چربی اضافی پوست را از بین می برند یا رشد سلول های جدید پوست و حذف سلول های مرده پوست را سرعت می بخشند.

بنزوئیل پراکسید باکتری‌ هایی را که باعث آکنه می‌شوند را از بین می‌برد، به از بین بردن چربی اضافی پوست کمک می‌کند و سلول‌ های مرده پوست را که می‌ توانند منافذ را مسدود کنند، از بین می‌برد.

برخی از رتینوئید ها, به باز کردن منافذ و جلوگیری از ایجاد جوش های جدید کمک می کند

اسید سالیسیلیک, به باز کردن منافذ پوست و جلوگیری از ایجاد جوش های جدید کمک کند.

آلفا هیدروکسی اسید ها با حذف سلول های مرده, به درمان التهاب و جوش کمک می کنند.

ویژگی های فرمول کرم ضد جوش فرمولسازان

1) از بین برنده چربی اضافی پوست

2) از بین برنده باکتری های مولد آکنه

3) رفع التهاب و سوزش

4) از بین برنده سلول های مرده

5) حاوی ترکیبات آنتی باکتریال و ضد میکروبی

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از کرم ضد جوش

کرم را متناسب با جنس پوست خود انتخاب کنید. ابتدا پوست را پاکسازی کنید و بشویید. سپس مقداری از کرم را بر روی نقاط جوش و آکنه ها بمالید. کرم را بر روی نقاط سالم پوست نمالید زیرا ترکیبات آن سبب آسیب به پوست می گردد.  

مزایای استفاده از کرم ضد جوش

کرم های ضد جوش پوست را صاف کرده و از التهاب و ایجاد آکنه و لک جلوگیری می کند. این کرم ها جوش های سر سیاه, سر سفید و جوش های التهابی روی صورت و گردن و پیشانی را درمان می کند. در ترکیبات این کرم ها مواد لایه بردار وجود دارد و سبب خشکی پوست در همان ناحیه می شوند.