مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون بی بو سازی گازوییل را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول بی بوسازی گازوییل, آموزش بی بو سازی گازوییل,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون بی بوسازی گازوییل

فرمول بی بو سازی گازوییل


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

600

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan

600


تاریخچه گازوییل

ادوین دریک اولین چاه نفت خام را در سال 1859 در پنسیلوانیا حفر کرد و نفت را برای تولید نفت سفید برای روشنایی تقطیر کرد. فرآورده های دیگری نظیر ینزین نیز تولید شدند که 1892 با اختراع خودرو, به عنوان سوخت مورد مصرف واقع شدند. 

سوخت دیزل از آزمایشات انجام شده توسط دانشمند و مخترع آلمانی رودولف دیزل برای موتور احتراق تراکمی خود که در سال 1892 اختراع کرد، نشأت گرفت. او ابتدا نفت خام را امتحان کرد که به شدت چسبانک بود و بعد بنزین و نفت سفید را جایگزین کرد و در نهایت گازوییل را امتحان کرد که کارساز بود.

بی بو سازی گازوییل چیست

گازوییل نوعی سوخت می باشد که برای موتور های دیزلی استفاده می شود که شامل آلکان ها و زنجیر های کربن می باشد. سوخت های دیزلی به تصفیه کمتری احتیاج دارند و انرژی بیشتری برای سوخت آزاد می کنند.

با از بین بردن بوی گازوییل می توان از آن برای تولید سایر محصولات نظیر تینر, سایر حلال ها و رنگ و رزین استفاده کرد.

نحوه عملکرد بی بو سازی گازوییل

بوی گازوییل به طور کامل از بین نمی رود, بلکه می توان با روش های مختلفی بوی آن را تغییر داد. از جمله این روش ها تقطیر, استفاده از اسانس و ترکیبات شیمیایی خاص می باشد که معمولا روش های تقطیر و اسانس زنی بسیار پر هزینه می باشند. لذا از ترکیبات شیمیایی نظیر اسید سولفوریکبا درصد خلوص بالا جهت کم کردن و تغییر بوی گازوییل استفاده می شود که سبب جدا کردن ترکیب آروماتیک می شود.

ویژگی های فرمول بی بو سازی گازوییل فرمولسازان

1) از یبن رفتن 70 درصد بوی گازوییل

2) حفظ ماهیت شیمیایی گازوییل

3) قابل استفاده برای تولید محصولات متفرقه

4) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از گازوییل بی بو


مزایای استفاده از گازوییل بی بو