مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون تینر کوره ای (آلکیدی) را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تینر کوره ای (آلکیدی), آموزش تولید تینر کوره ای (آلکیدی),

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون تینر کوره ای (آلکیدی)

فرمول تینر کوره ای


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan

600


تینر کوره ای چیست

رنگ های کوره ای رنگ هایی هستند که برای سطوح فلز استفاده می شوند و مقاومت بالایی در مقابل سایش و حرارت دارند. تینر های مخصوص رنگ های کوره ای جهت رقیق سازی و یکنواخت کردن رنگ های کوره ای استفاده می شوند تا بتوانند پوشش یکنواختی از رنگ را ایجاد کنند. تینر ها بر مدت زمان خشک شدن و کیفیت رنگ تاثیر بالایی دارند.

نحوه عملکرد تینر کوره ای

تینر های روغنی مانند نفت سفید هستند و بر پایه حلال‌ های هیدروکربنی طراحی شده اند و برای رقیق کردن رنگ‌ های روغنی مورد استفاده قرار گیرد. تینر کوره ای از ترکیب الکل و حلال های آروماتیک ساخته شده است. تینر روغنی به نسبت تینر سلولوزی از خاصیت آتش گرفتگی کمتری برخوردار است و دیرتر خشک می‌ شود.

ویژگی های فرمول تینر کوره ای فرمولسازان

1) سرعت تبخیر بالا

2) یکنواخت سازی رنگ و کمک به پخش آن

3) بی رنگ

4) دارای حلالیت مناسب

5) افزایش مقاومت رنگ

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از تینر کورره ای

برای ترکیب رنگ روغنی با تینر کوره ای باید از نسبت یک کیلوگرم به نیم کیلو گرم استفاده گردد. بهتر است تینر کم کم به رنگ اضافه شود تا غلظت دلخواه رنگ حاصل شود. هنگام استفاده از تینر از لباس و دستکش مخصوص استفاده کنید. بعد از مصرف حتما درب رنگ بسته شود تا تبخیر نگردد.

مزایای استفاده از تینر کوره ای

تینر کوره ای سبب ایجاد غلظت یکنواخت از رنگ های مخصوص می شود که این امر به پاشش یکدست رنگ روی سطوح و سرعت خشک شدن آن کمک بسیاری می کند. تینر های کوره ای سبب افزایش سرعت خشک شدن رنگ شده و برس خوری و کیفیت آن را بالا می برد.

معایب استفاده از تینر کوره ای

تینر های کوره ای دارای بخارات سمی می باشند لذا حتما باید از تهویه استفاده گردد. این مواد قابل اشتعال هستند و باید دور از جرقه, شعله و گرما قرار بگیرند.