مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون تینر فوری را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تینر فوری, آموزش تولید تینر فوری,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون تینر فوری

تینر فوری 10000, تینر فوری 12000, تینر فوری 15000, تینر فوری 20000

فرمول تینر فوری


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.


ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazanتینر فوری چیست

رقیق کننده های رنگ شامل طیف گسترده ای از حلال هاست. ایجاد لایه رنگ یکدست و شفاف روی سطوح بسیار حائز اهمیت می باشد و سبب افزایش کیفیت کار و زیبایی آن می گردد. تینر فوری برای رقیق کردن رنگ های سیلر, کیلر و نیترو سلولزی استفاده می شود. در واقع تینر سبب می گردد رنگ به صورت یکنواخت پخش شود در غیر این صورت رنگ به صورت ناهموار روی سطوح قرار می گیرد. تینر های فوری به انواع مختلفی از جمله 10000، 12000، 150000، 20000، 30000، 30000، 40000، 60000  تقسیم می شود.

نحوه عملکرد تینر فوری

ترکیبات تیتر ها شامل الکل معدنی، سقز معدنی و واقعی، استون، نفتا، تولوئن، متیل اتیل کتون، دی‌ متیل فرمامید، گلیکول اتر ها و زایلن و ... است که این ترکیبات در رقیق کردن رنگ ها و سرعت خشک شدن آن ها موثر هستند. تینر ها دارای بخار های سمی می باشند که استنشاق آنها خطرناک است.

ویژگی های فرمول تینر فوری فرمولسازان

1) قدرت حلالیت بالای رنگ ها

2) کمک به پخش و ایجاد لایه یکنواخت رنگ

3) سرعت تبخیر مناسب

4) فاقد مواد معلق

5) تمیز کننده های ابزار های رنگ

6) پاک کننده رنگ ها و چربی ها از سطوح

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از تینر فوری

ابتدا لباس مخصوص, عینک محافظ و دستکش خود را بپوشید. ابتدا ظرفی را برای تینر تهیه کنید که فرچه و غلتک رنگ به راحتی در آن جا گیرد. از ظروف پلاستیکی استفاده نکنید زیرا ممکن است تینر سبب خوردگی آن شود. غلتک ها را با تینر کاملا تمیز کنید و سپس با مواد شوینده آنها را بشویید تا باقی مانده رنگ پاک شود.

تینر را متناسب با نوع رنگ انتخاب کنید و سپس مقدار مشخصی از تینر را با رنگ مخلوط کنید و هم بزنید تا کاملا یکنواخت شود. اگر مقدار تینر بیشتر باشد سبب می گردد رنگ خراب شود.

بعد از مصرف رنگ, درب آن را ببندید و در مکانی خشک و خنک نگهداری کنید.

مزایای استفاده از تینر فوری

تینر ها سبب رقیق شدن رنگ و پخش بهتر و یکدست و کمک به خشک شدن آن می گردد. همچنین از تینر فوری برای پاک کردن فرچه و ابزار های رنگ آمیزی, لکه ها, چربی ها و سایر موارد از سطوح مورد نظر نیز استفاده می شود.

معایب استفاده از تینر فوری

استفاده بیش از حد از تینر در رنگ سبب شل و رقیق شدن آن و ریزش رنگ می گردد و پوشش خوبی ایجاد نمی کند. همچنین سبب خشک شدن سریع رنگ و مات شدن آن یا دیر خشک شدن رنگ و نرم شدن آن می شود. اگر از تینر های اشتباهی استفاده شود سبب جدا شدن از رنگ می گردد و اثر خود را روی کار نشان می دهد. تینر ها حاوی مواد و ترکیبات شیمیایی هستند که به شدت برای ریه, دستگاه تنفسی و چشم مضر هستند. بنابراین بهتر است حتما از لباس مخصوص و دستگاه تهویه مناسب در فضا استفاده شود.