مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون ژل آتش زا را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول تولید ژل آتش زا, آموزش تولید ژل آتش زا,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون ژل آتش زا

فرمول ژل آتش زا


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan

600


ژل آتش زا چیست

ایجاد شعله در طبیعت کار بسیار زمان گیر و دشواری است. ژل آتش زا ماده است که به جای سوخت های مختلف مانند نفت و بنزین استفاده می شود و امکان ایجاد آتش و شعله را در کمترین زمان ممکن و راحت ترین حالت فراهم می کند. ژل آتش را نسبت به سایر ترکیبات نفتی برای مدت زمان بیشتری می سوزد و معمولا بدون بو می باشد.

نحوه عملکرد ژل آتش زا

معمولا ترکیباتی نظیر کارباپول سبب ایجاد ژل می شود و مواد فرار نظیر الکل اتانول یا متانول در فرمول آن استفاده می شود که سبب ایجاد شعله می گردد. اخیرا از ترکیبات دیگری به جای کارباپل در تولید ژل های آتش زا استفاده می شود که قیمت بسیار پایین تری دارد.

ویژگی های فرمول ژل آتش زا فرمولسازان

1) دارای غلظت مناسب

2) مدت زمان بالای سوخت

3) ایجاد شعله و گرمای زیاد

4) بدون بو

5) بدون ته نشینی

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از ژل آتش زا

ابتدا چوب و یا هر نوع ماده سوختنی دیگر را در کنار هم قرار دهید سپس مقداری از ژل را روی ذغال و یا چوب بریزید و سپس با کبریت آن را روشن کنید. در این حالت ماده سوختنی به سرعت شعله ور شده و می توانید برای جلوگیری از خاموش شدن آن باقی چوب ها را به آن اضافه کنید.

مزایای استفاده از ژل آتش زا

استفاده از ژل آتش زا سبب سهولت در کار و جلوگیری از اتلاف وقت می گردد. در واقع ژل آتش زا کاملا بدون بو می باشد و سبب شعله ور شدن ماده سوختی مورد نظر در کمترین زمان شده و مدت سوخت آن نیز بالا می باشد. استفاده از ژل آتش زا از نظر قیمتی بسیار به صرفه می باشد.