مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون شامپو حجم دهنده مو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول شامپو حجم دهنده مو, آموزش تولید شامپو حجم دهنده مو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون شامپو حجم دهنده مو

فرمول شامپو حجم دهنده مو


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


شامپو حجم دهنده مو چیست

حجم دهنده های مو برای افزایش موقت حجم و درخشندگی موهای نازک یا صاف استفاده می شوند. حجم دهنده های مو هم برای آقایان و هم خانم ها استفاده می شود. آقایان برای اینکه موهایشان متراکم تر به نظر برسد به حجم دهنده های مو روی می آورند. حجم دهنده ها در اشکال مختلفی مانند شامپو، نرم کننده، اسپری، پوماد و لوسیون وجود دارند.

نحوه عملکرد شامپو حجم دهنده مو

شامپو حجم دهنده به ایجاد لیفت در موهای شما کمک می کند. شما آن را روی پوست سر خود ماساژ می دهید و پوست سر، فولیکول ها و پایین ساقه های مو را هدف قرار می دهد. این شامپو ها از موادی استفاده می‌ کنند که از ساختار فولیکول مو شما حمایت می‌ کنند. حجم دهنده های مو حاوی مواد مرطوب کننده هستند که با جذب رطوبت از نواحی اطراف به تار مو عمل می کنند و در نتیجه مو را متورم کرده و ضخیم تر به نظر می رسند. پلیمرهای مختلف موجود در حجم دهنده تار مو را می پوشاند و آن را ضخیم تر و براق تر می کند.

به دنبال مواد طبیعی مانند بیوتین باشید که یک ویتامین B است که می تواند التهاب را کاهش دهد، موهای شما را ضخیم کند و کراتین موهای شما را بهبود بخشد. یک شامپو حجم دهنده خوب حاوی موادی است که به حجم دادن موهای شما کمک می کند.

ویژگی های فرمول شامپو حجم دهنده مو فرمولسازان

1) تقویت کننده موهای نازک و شکننده

2) حاوی عصاره های مغذی برای مو

3) عدم آسیب به ساختار و بافت مو

4) افزایش حجم مو

5) مرطوب کننده مو

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از شامپو حجم دهنده مو

به مقدار کافی از شامپو حجم دهنده ی موی سر بر روی مو و کف سر خیس مالیده و ماساژ دهید تا خوب کف کند. کف حاصله را به مدت ۲ دقیقه بر روی موها نگاه داشته سپس خوب آبکشی نمایید.

عمل شستشو را مجددا به روش قبلی تکرار نمایید. در صورت تمایل می توانید از این شامپو چند نوبت در هفته استفاده نمائید.

مزایای استفاده از شامپو حجم دهنده مو

 افرادی که موهای نازک یا موهای آسیب دیده دارند اغلب به دنبال شامپویی هستند که موهایشان را حجیم و پر کند. برای افرادی که موهای چرب دارند این شامپو بسیار مناسب است. می توانید از این شامپو یک روز در میان استفاده کنید، اما اگر موهای چرب دارید، ممکن است نیاز به شستشوی روزانه داشته باشید.
افرادی که موهای ضخیم یا مجعد دارند می توانند از شامپو حجم دهنده استفاده کنند، اما معمولاً لازم نیست زیرا افرادی که فر دارند موهایی دارند که به طور طبیعی حجیم و پر می باشند.

معایب استفاده از شامپو حجم دهنده مو

شامپو حجم دهنده برای مو بد نیست، اما حاوی مواد مرطوب کننده زیادی نیست. اگر موهای خشکی دارید، بهتر است به طور متناوب با یک شامپو مرطوب کننده استفاده کنید.