مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون شامپو ویتامینه و پروتئینه را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول شامپو ویتامینه و پروتئینه, آموزش تولید شامپو ویتامینه و پروتئینه,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون شامپو ویتامینه و پروتئینه

فرمول شامپو ویتامینه و پروتئینه

سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


شامپو ویتامینه و پروتئینه چیست

شامپو ویتامینه و پروتئینه نوعی شامپو است که برای پاکسازی، تقویت و افزایش خاصیت ارتجاعی مو طراحی شده است. این نوع محصولات مو معمولاً حاوی چندین پروتئین مختلف از جمله کراتین، کلاژن و ابریشم و همچنین حاوی انواعد ویتامین ها برای تغذیه مو هستند. بسیاری از آنها همچنین حاوی اسیدهای آمینه هستند که در تولید پروتئین ضروری هستند. شامپو پروتئینی علاوه بر ایجاد قدرت، حاوی ترکیبی از پاک کننده ها، سورفکتانت ها و عوامل مرطوب کننده به منظور پاکسازی و تغذیه مو است.

نحوه عملکرد شامپو ویتامینه و پروتئینه

شامپو پروتئینه حاوی پروتئین هیدرولیز شده جوانه گندم است. این پروتئین هیدرولیز شده حاوی اسید های آمینه آلانین، آرژنین، سیستین، گلیسین، متیونین، فنیل آلانین و غیره می باشد، اسید آمینه سیستین موجود در آن می تواند باند های دی سولفیدی در کراتین مو به وجود آورده که باعث استحکام، تقویت و ترمیم موهای آسیب دیده در ساقه مو می گردد. این ترکیبات یک لایه پوشاننده بر روی مو تشکیل داده که باعث حالت پذیری هرچه بیشتر مو و شفافیت و لطافت آن می گردد. این پروتئین به راحتی به مو چسبیده باعث رطوبت رسانی عمیق به مو شده و همچنین باعث افزایش ضخامت مو می گردند. این ترکیبات باعث تغذیه و احیاء مو از پیاز تا انتهای ساقه مو گشته و با تحریک متابولیسم سلولی باعث افزایش رشد و قوام تار های مو می گردد.

 ویژگی های فرمول شامپو ویتامینه و پروتئینه

1) غنی شده با پروتئین جوانه گندم

2) قدرت شویندگی مناسب بدون تحریک پوست

3) تقویت مو و افزایش مقاومت مو با قدرت شویندگی مناسب

4) حاوی ویتامین های مختلف

5) مناسب برای انواع مو

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از شامپو ویتامینه و پروتئینه

موها را خیس نمایید مقداری از شامپو به مدت 3 تا 5 دقیقه بر روی موها ماساژ دهید. سپس آبکشی نمایید. در صورت نیاز این عمل را تا دو بار انجام دهید.

مزایای استفاده از شامپو ویتامینه و پروتئینه

انواع مختلف شامپو ها مواد گوناگونی برای تغذیه فولیکول های مو دارند اما شامپو پروتئینه با دارا بودن پروتئین های هیدرولیز شده، موهای آسیب دیده را پوشش می دهد و موهای نازک شده را ترمیم می کند. برخی از این شامپوهای پروتئینه و ویتامینه حاوی ویتامین F است و باعث نرمی و التیام پوست سر و تغذیه فولیکول های مو می شود.

پروتئین گندم در طی هیدرولیز شدن به صورت آب و مواد پروتئینی در می آید. این مواد حاوی زنجیره های آمینو اسیدی بزرگ هستند و به طور عمده باعث نرمی مو و لطافت و همچنین درخشانی در سطح مو می شوند. از همین رو استفاده از شامپو های پروتئینه برای موهای رنگ شده و آسیب دیده توصیه می شود.