مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون اسپری دو فاز مو را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول اسپری دو فاز مو, آموزش تولید اسپری دو فاز مو,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون اسپری دو فاز مو

فرمول اسپری دو فاز مو


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


اسپری دو فاز مو چیست

مو بر اثر عواملی مانند حرارت با سشوار, اتوی مو, گرما و سرما و عوامل محیطی ممکن است دچار زبری, شکنندگی و موخوره شود. اسپری دو فاز مو محصول مراقبتی است که هم ترمیم کننده و هم نرم کننده می باشد و از مو در مقابل حرارت محافظت کرده و مو ها را نرم و خوش حالت می کند.

نحوه عملکرد اسپری دو فاز مو

این اسپری ها حاوی دو فاز آب و سیلیکون و ترکیبات مغذی می باشند که به ریشه مو رسیده و از آن محافظت می کند. سیلیکون سبب افزایش درخشندگی مو می شود و آب رطوبت مو را تامین می کند. این محصولات حاوی کراتین هیدرولیز شده و روغن آرگان می باشند که بافت مو را ترمیم می کند.

اسپری دو فاز مو را قبل از مصرف باید تکان داد تا همه این ترکیبات با هم مخلوط شوند. این ترکیبات ساقه مو را تقویت کرده و سبب نرمی و لطافت آن می شود. اسپری دو فاز, موها را چرب و روغنی نمی کند.

ویژگی های فرمول اسپری دو فاز مو فرمولسازان

1) ترمیم کننده مو

2) از بین برنده موخوره

3) نرم کننده و حالت دهنده مو

4) محافظت از مو در مقابل حرارت

5) از بین برنده زبری و خشکی مو

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از اسپری دو فاز مو

ابتدا محصول را هم بزنید تا هر دو فاز کاملا با هم ترکیب شوند. قبل از سشوار کردن مقداری از آن را بر روی مو اسپری کنید و سپس با سشوار موهای خود را خشک کنید. این محصول را هم بر روی موی خشک و هم موی خیس می توان استفاده کرد.

مزایای استفاده از اسپری دو فاز مو

این محصول, گره مو را باز می کند و می توان به راحتی مو را شانه کرد. همچنین با ایجاد لایه ای محافظ روی مو از سوختگی, زبری و خشکی مو جلوگیری می کند.

این محصولات رطوبت مو را حفظ می کند. اسپری دو فاز مانند ژل ها چسبناک نیستند و سفیدک و چربی روی مو ایجاد نمی کنند. بلکه مو ها را نرم و شفاف کرده و حالت ابریشمی به آنها می دهد.