مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون شامپو مولتی ویتامین را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول شامپو مولتی ویتامین, آموزش تولید شامپو مولتی ویتامین,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون شامپو مولتی ویتامین

فرمول شامپو مولتی ویتامین


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


شامپو مولتی ویتامین چیست

شامپو نوعی محصول شوینده مو به صورت مایع است که حاوی سورفکتانت های مختلف جهت از بین بردن چربی, آلودگی و گرد و غبار می باشد. شامپو مولتی ویتامین حاوی ترکیبات و ویتامین های مغذی جهت حفظ شادابی و سلامت مو هستند که هر کدام کاربرد ویژه ای دارند. این شامپو ها باعث درخشش و افرایش حجم مو و احیای ساقه مو می گردد.

شامپو های مولتی ویتامین برای موهای ضعیف و نازک بسیار مناسب هستند.

نحوه عملکرد شامپو مولتی ویتامین

شامپو های مولتی ویتامین فاقد پارابن هستند و اغلب حاوی ویتامین های E,C,B,A و میکروسفر های کراتین هستند.

ویتامین های گروه B موجب تنظیم عملکرد متابولیسم و تقویت و حالت دادن موها می شود.

ویتامین E که دارای خواص آنتی اکسیدانی است که مو را از رادیکال های آزاد حفظ می کند موجب افزایش سلامت مو و جلوگیری از ریزش مو می گردد.

ویتامین A یا رتینول یکی از ویتامین های اصلی در سلامت مو است. این ماده باعث ترشح سبوم می شود که موجب نشکستن مو می شود. همچنین مصرف بیش از حد ویتامین A می تواند منجر به ریزش مو شود.

ویتامین C کلاژن مورد نیاز برای رشد را به فولیکول‌ های موی شما می‌ دهد.

ویژگی های فرمول شامپو مولتی ویتامین فرمولسازان

1) بدون پارابن

2) حاوی ویتامین و پروتئین های مغذی مو

3) نرم کننده و حالت دهنده مو

4) جلوگیری از موخوره و ریزش مو

5) عدم دو فاز شدن و ته نشینی

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از شامپو مولتی ویتامین

سعی کنید شامپو را مناسب با موهای خود تهیه کنید. ابتدا موهای خود را خیس کرده و سپس مقداری از شامپو را روی مو ریخته و آن را با دست ماساژ دهید و سپس خوب با آب ولرم آبکشی کنید.

از شامپو مولتی ویتامین می توان به صورت روزانه نیز استفاده کرد.

مزایای استفاده از شامپو مولتی ویتامین

ویتامین ها و مواد مغذی موجود در شامپو مولتی ویتامین به تقویت فیبر های مو و پیاز مو کمک می کنند. به این ترتیب امکان شکستن، خشکی و دیگر مشکلاتی که منجر به ریزش مو می شود کاهش پیدا می کند. ساختار پروتئین مو در اثر عوامل محیطی و فرآیند های شیمیایی دچار تغییر و آسیب می شود که باعث خشکی و از بین رفتن حالت ارتجاعی مو می گردد, این شامپو ها حاوی پروتئین هیدرولیز شده گندم هستند که به ساقه مو نفوذ می کنند و موجب احیای آن می شود.

معایب استفاده از شامپو مولتی ویتامین

در واقع ساقه مو یک عضو مرده است و ریشه و فولیکول مو بخش زنده و مهم است که باید تغذیه شود. متاسفانه ویتامین های موجود در شامپو ها به قدری زیاد نیستند که از ریشه مو جذب شوند و در نتیجه کارایی چندانی ندارند. در واقع فقط ویتامین ها موجب لطافت و نرمی موها می شوند.