مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون کرم آبرسان را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول کرم آبرسان, آموزش تولید کرم آبرسان,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون کرم آبرسان

فرمول کرم آبرسان


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan
جیمیل:
formulsazan@yahoo.com


کرم آبرسان چیست

سلول ها در اثر عوامل مختلفی مانند خشکی, گرما و سرما, عوامل محیطی و ... آب خود را از دست می دهند و چروکیده می شوند. کرم های آبرسان محصولات مراقبتی هستند که آب سلول ها را تامین کرده و آن ها را در جذب بهتر مواد مغذی پوست یاری می رسانند. این کرم ها حاوی مواد مرطوب کننده و نرم کننده نیز می باشند که پوست را لطیف می کنند.

نحوه عملکرد کرم آبرسان پوست

کرم های آبرسان حاوی اسید هیالورونیک هستند که آب را در مقدار زیاد جذب کرده و وارد سلول ها می کند. همچنین ترکیباتی نظیر آلفا هیدروکسی اسید ها, آلوورا, عسل و گلیسیرین جهت افزایش نرمی و لطافت پوست نیز در فرمول آن ها استفاده می شود. ترکیبات کرم های آبرسان محلول در آب اند و منافذ پوست را مسدود نمی کنند و فاقد الکل نیز می باشند.

تفاوت کرم آبرسان و کرم مرطوب کننده

در واقع هر دو کرم در جهت رفع خشکی و چین و چروک و آبرسانی به کار می روند و هر دو پوست را تغذیه می کنند اما کرم مرطوب کننده در واقع سد محافظتی روی پوست ایجاد می کند و از تبخیر آب از سطح پوست جلوگیری می کند اما کرم های آبرسان عمل هیدراتاسیون را انحام می دهند و آب را به سلول ها وارد می کنند و سبب از بین رفتن چین و چروک ها می شوند.

ویژگی های فرمول کرم آبرسان پوست فرمولسازان

1) دارای قدرت آبرسانی بالا

2) حاوی ترکیبات نرم کننده و مرطوب کننده

3) از بین برنده چین و چروک

4) حاوی مواد و ترکیبات مغذی پوست

5) فاقد الکل

6) مناسب برای انواع پوست ها

7) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از کرم آبرسان

بهترین زمان استفاده از کرم های آبرسان صبح ها قبل از ضد آفتاب و شب ها می باشد. برای صورت های چرب و مستعد آکنه بهترین نوع, کرم های آبرسان سبک و بدون چربی می باشند.

ابتدا پوست خود را کاملا بشویید تا چربی های اضافی پاک شوند و سپس خشک کنید. اکنون مقداری از کرم را با دست روی بخش های مختلف پوست ماساژ دهید تا کاملا جذب شود.

مزایای استفاده از کرم آبرسان

هنگامی که پوست کدر می شود و یا آکنه و جوش آن بیشتر می شود و خطوط ریز چین و چروک روی آن پدیدار می گردد, به این معنی است که پوست شما دچار کم آبی شده است. در واقع کرم های آبرسان به رفع خشکی و زبری پوست کمک کرده و آن را درخشان و شفاف می کند و از پیری زودرس نیز جلوگیری به عمل می آورد.

معایب استفاده از کرم آبرسان

کرم های آبرسان معمولا عوارضی ندارند اما اگر از نوع غیر استاندارد آن استفاده شود ممکن است سبب افزایش جوش و آکنه, تیرگی پوست و حساسیت های پوستی گردند.