مجموعه فرمولسازان

این مجموعه انواع فرمولاسیون کرم موبر را مطابق با جدیدترین دانش روز ارائه می دهد و همچنین شما را سال ها هم از نظر تولید محصول و هم از نظر به روز رسانی فرمول ها, حمایت و پشتیبانی می کند.

زمینه فعالیت مجموعه

ارائه فرمول کرم موبر, آموزش تولید کرم موبر,

مشاوره و پشتیبانی جهت تامین مواد اولیه و دستگاه و تجهیزات

ارائه تخصصی انواع فرمولاسیون کرم موبر

فرمول کرم موبر


سال ها همکاری موثر و موفق با کشورهایی چون ایران, عراق, افغانستان, تاجیکستان, کردستان, آذربایجان, ترکمنستان و... و کسب رضایت شما عزیزان, افتخار ماست.

ارائه مشاوره رایگان از طریق (واتساپ, تلگرام, ایمو و ...)
شماره تماس: 09157343270
اینستاگرام: formulsazan


تاریخجه کرم موبر

انسان‌های نخستین، از درهم آمیختن زرنیخ، سنگ آهک، صمغ و چکیدهٔ گیاهان، مخلوطی را برای رستن به دست می‌آورده‌ اند. مصری ها با به کار بردن نشاسته، آرسنیک و آهک آمیخته‌ هایی برای پاکی خود از مو داشته‌ اند. چنین وسواسی برای بی‌ مویی و زیبایی به اندازهٔ بهداشت ارزش داشته‌ است.

از بین بردن تمام موهای بدن، یک روش پیشگیرانه در برابر عفونت نیز بوده‌ است. بدون شک آمیخته‌ های نخستین، برای برداشتن مو دربرگیرنده مادهٔ خمیری قندی از پختن شکر با لیمو و دیگر ادویه‌های طبیعی بوده‌است که با کشیدن در خلاف جهت رشد مو به کار گرفته می‌شده‌ است. خمیر قندی باعث مهار رشد باکتری در محیط گرم مصر می‌شده‌ است. این روش حتی به خارج از خاور میانه هم رفته‌ است. در شب پیش از زناشویی، عروسان در لبنان، فلسطین، ترکیه و مصر بدن خود را با چنین خمیری از هر گونه مو پاک می‌ کرده‌اند.

کرم موبر چیست

کرم موبر نوعی محصول آرایشی  بهداشتی است که باعث حذف موهای بدن می گردد. استفاده از این کرم ها روشی بسیار آسانتر و کم هزینه تر نسبت به روش های دیگر است و از طرفی مانند اپیلاسیون با درد همراه نیست.

نحوه عملکرد کرم موبر

مواد اصلی کرم های موبر، سدیم تیوگلیکولات و کلسیم هیدرواکسید (نوعی باز) است. کرم های موبر دارای ترکیبات فعال قلیایی با PH بالا هستند و با شکستن کراتین و ساختار پروتئینی موهای شما، عمل می کنند. این کرم ها در اصل باعث می شود تا رشته های مو حل شوند، بنابراین می توانید به سادگی آنها را پاک کنید. برخلاف کندن یا اپیلاسیون، کرم های موبر در واقع پیاز یا ریشه مو را از بین نمی برند بلکه فقط موها را از روی پوست به صورت سطحی حذف می کنند.

ویژگی های فرمول کرم موبر فرمولسازان

1) از بین برنده سریع کامل موهای بدن

2) دارای غلظت مناسب

3) سازگار با انواع پوست

4) حاوی عصاره و ویتامین های مفید برای پوست

5) عدم خشکی و ایجاد حساسیت

6) در حال تولید صنعتی

نحوه استفاده صحیح از کرم موبر

بدن باید کاملا خشک باشد. سپس کرم را به صورت یک دست در ناحیه مودار مورد نظر با کاردک قرار دهید و 5 الی 10 دقیقه صبر کنید تا کرم اثر کند. برای اینکه مطمئن شوید موها از بین رفته اند ابتدا یک سانت را با کاردک جدا کنید و اگر موها حذف شده بودند بدن را آبکشی کنید.

 با ضربه های آرام نه با کشیدن حوله یا دستمال، پوست خود را خشک کنید و به ناحیه ای که کرم زده اید مرطوب کننده بزنید تا آن ناحیه نرم و مرطوب بماند.

مزایای استفاده از کرم موبر

استفاده از کرم های موبر بسیار ساده و آسان است و بدون اتلاف وقت و بدون هیچ دردسری می توانید موهای زائد را از بین ببرید. همچنین کرم های موبر در مقایسه با سایر مواد مانند موم، باعث هیچگونه درد، التهاب، سوزش برای پوست شما نخواهد شد.

در صورت استفاده از این محصولات، سرعت رشد موهای شما نسبت به زمانی که از تیغ استفاده می کنید، به شدت کاهش می یابد و اگر به طور مداوم برای از بین بردن موهای زائد بدن خود از این محصولات استفاده کنید، ریشه موهای شما به مرور زمان، نازک شده و تعداد آنها نیز کاهش می یابد.

معایب استفاده از کرم موبر

اگر زخم یا خراشیدگی تازه ای در صورت و یا دیگر قسمت های بدن خود دارید، توصیه می شود از این کرم ها استفاده نکنید. از طرفی یگر امکان استفاده روزانه از این کرم ها عملا وجود ندارد، چون استفاده روزانه از آنها باعث تیره شدن رنگ پوست شما می شود و احتمال سوختگی ناشی از ترکیبات شیمیایی مورد استفاده در تولید آنها، افزایش می یابد.

اگر پوست حساسی دارید توصیه می شود از کرم های موبر معمولی استفاده نکنید.

توجه کنید از استفاده از این کرم ها در مناطق حساس به خصوص دور چشم خودداری کنید. مواد شیمیایی استفاده شده جهت تولید این محصولات، می تواند آسیب جدی به چشم وارد کند.